Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány komolyan gondolja,...

A kormány komolyan gondolja, hogy ilyen súlyos járvány helyzetbe kinyit mindent?

Figyelt kérdés
Nagyon tragikus a helyzet. Komplett családok halnak bele a kórba. Közbe meg dübörög az ostoba kampány hogy már mennyi embert beoltottak. Posztcovid tűntekkel tegnap voltam én is a sürgősségin. Egy beteggel sem találkoztam aki ne kapta volna meg az elsőt.

2021. ápr. 10. 07:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Az elmének sokkal nagyobb hatása van a test felett mint sokan gondolják.
2021. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
65%

#28 "Én is elkaptam, nekem nagyon enyhe volt pedig cukros vagyok és szívbeteg is. Én inkább azt vettem észre hogy aki tudat alatt fosik tőle annál jóval súllyosabb a lefolyás is."

Nem, nem így van.

Én nagyon féltem tőle, mert asztmás vagyok és tapasztaltam már milyen félig fuldokolva létezni hosszabb ideig. Nálam úgy ment le hogy nem is jöttem rá, hogy koronavírus, csak amikor a gyerekemnek elment a szaglása. Egy napra teljesen levert a lábamról, másnap még lábadoztam, harmadnap már semmi bajom nem volt.

Ezzel szemben a testvéremék egyáltalán nem tartottak tőle, mert egészséges fiatalok, mégis 2 hétre kiütötte őket.

2021. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon sok embert ismerek, aki volt covidos, összesen talán több mint 20 embert. Sokakat levett a lábáról, de olyat, aki bele is halt, egyet ismerek, aki 82 éves volt és már egy szívinfarktuson is túl volt. Én összesen három napig voltam erőtlen, fáradt, meg egy hétre elment az ízlésem, szaglásom, köhögtem. A nagyszüleimnél elhúzódott ez két hétig, de élnek. A szüleim és a bátyám el sem kapták, hiába voltunk egy légtérben, bekaranténozva. Szóval eddigi tapasztalataim alapján nem sok értelmét látom ennek a nagy cirkusznak.
2021. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
"A szüleim és a bátyám el sem kapták, " Majd fogják.
2021. ápr. 11. 17:20
 35/36 anonim ***** válasza:
34. Nem fogják,ha nem akarják.
2021. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
#34 Nehéz lesz. Az est még januárban történt.
2021. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!