Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elvette az életkedvemet a pénz?

Elvette az életkedvemet a pénz?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb megtakarításom, amihez most kaptam egy nagyobb örökséget. Sokat nem költök magamra. Most ha semmit nem csinálnék, akkor is eléldegélnék pár évig. 6 órás laza állásokat nézegetek, egy olyannal életem végéig kihúznám, ha így folytatom. Most semmi célnak nem látom értelmét, úgyse függ tőle a megélhetésem. De még fiatal vagyok és leheg, hogy később megbánom, hogy most nyugdíjasként kezdtem élni.

2021. ápr. 11. 14:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű, hogy olyan célt kell találnod, ami nem feltétlenül függ össze a pénzkereséssel, de kiteljesedést hoz az életedbe.

Nagyon sok vagyonossá vált ember küzd ezzel, és sokáig nem találja a helyét.

Szívesen segítek neked ebben, írj privátot, ha érdekel.

2021. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Keress valamit, ami érdekel; kezdj el valamilyen tanfolyamot, keress egy új hobbit, tanulj valami újat vagy ha ilyen jól megy a szekér, akár utazgass kicsit, ismerkedj a világgal. Ha most nem a munka neked az első, akkor szerintem tanulj vagy "élj" kicsit. Vagy ha most inkább a vagyonépítés a cél, akkor pedig abba fektess több energiát (ismerkedj az üzlet, business, vállalkozások világával, vagy hogy hogyan tudod kamatoztatni a legjobban a pénzed)
2021. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Talán legbelül kicsit (nagyon) félsz attól, ami rádvár, ha beleállsz a felelősségteljes verzióba, és emiatt valahogy a tagadás jön mint könnyű racionalizáció. Lesz ez egyszerűbb, öreg fószerok zarándokolnak keresztül kontinenseken, nem létezik, hogy a te lépéseid ne lennének legalább ugyanolyan jók egy kiteljesedéssel teli (és valljuk be: dögnehéz) élet felé.
2021. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!