Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc miért nem...

Gyurcsány Ferenc miért nem kezelteti az egészségére súlyosan veszélyes alkoholizmusát?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferenc már évtizedek óta alkoholista,ami sajnos meg is látszik rajta,sokszor zavart és korához képest nagyon leépült testileg is.


Ha meghal az alkoholizmusa miatt akkor már nehezen fog tudni harcolni a demokráciáért és megnyerni a választást.


Persze bizonyos mértékig érthető hogy a zavaros családi háttere,a nagy stressz és a sorozatos kudarcok miatt alkoholista lett,de már ideje volna leszoknia ezen káros szenvedélyéről.



Miért nem kér segítséget az alkoholról való leszokáshoz?



2021. ápr. 13. 00:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, a fidderek itt is csak orbánról tudnak írni.
2021. ápr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

"Az iratok tanúsága szerint idősebb Gyurcsány Ferencet 1979. november 19-én a Pápai Járásbíróság mint különös visszaesőt egyrendbeli lopásért és egyrendbeli kisebb értékre elkövetett lopásért 11 hónapi szabadságvesztésre ítélte, és két évre eltiltotta a közügyektől.



A dokumentumból azonban az is kiderül, hogy a miniszterelnök apjának nem ez volt az első találkozása az igazságszolgáltatással: „(...) többször volt büntetve, utoljára a Pesti Központi Kerületi Bíróság az 1977. november 21-én jogerőre emelkedett összbüntetési ítéletével lopás bűntette és más bűncselekmények miatt egy év és három hónapi szabadságvesztésre ítélte, és a büntetésből 1978. augusztus 13-án szabadult".


Az 1979. november 19-én hozott ítélet kitért arra is, a vádlott rendszeresen és nagymértékben fogyasztott szeszes italt, ezért alkoholistának volt tekinthető - írja a napilap.


Magyar Nemzet - vg.hu


Szóval Fletó a világért sem akarná " eldobni" az apai örökséget...pia, lopás, pia, lopás!!

2021. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Még egyszer sem láttam képet arról, hogy kezében itallal teli pohár van.Orbánt pedig többször is. Pl. A vejével issza a pálinkát. Akkor Orbán is alkoholista?
2021. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
fixen nem alkesz, akkor vörös lenne a feje, ez is csak egy kormánypárti baromság
2021. ápr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%

#13 Én meg nem láttam soha egyben 100 millió forintot - akkor az tuti nem is létezik?

TE nem láttál róla ilyen képet, ennyi. Attól mert a Józsit sem láttad soha a kocsmában a földön feküdni részegen, attól Józsi még masszív alkoholista.

2021. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13) azzal nem járatsz le senkit hogy nem láttál x milliót egyben.
2021. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor fogja amikor Orbán a pszichés eredetű leépülését..ez egy ilyen szakma sokan kikészülnek benne, még pszichológusok is írtak róla könyvet..amúgy a legtöbb vezető funkcionális pszichopata olvass utána, ez ilyen..
2021. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha az alkohol megöli akkor megveszem neki a világ összes alkoholját!
2021. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!