Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU miért hagyja tétlenül...

Az EU miért hagyja tétlenül amit Orbán és a Fidesz művel?

Figyelt kérdés
Szerintem sokszor beavatkozhattak volna, ugyanis voltak bőben jogsértő intézkedések amik támadhatók lettek volna: korrupciós ügyek, közpénzek kezelése, törvényhozások, stb.

2021. ápr. 14. 08:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

Mert bagoly mondaná verébnek!


Az egész brüszeli vezetés kilóra le van fizetve...

2021. ápr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

"rengeteg pénzt adnak Magyarországnak"


Te nem kissé élsz álomvilágban.

2021. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#10. Az előbb már levezettem, miért élsz iszonyat nagy tévedésben. Nem teszem meg újra, olvasd el még egyszer légy szíves, és kérdezz, ha nem éresz valamit. Természetesen ha adományról lenne szó az EU-támogatások esetében, egy fillért nem kapnánk a libtard nyugati országoktól mi sem, meg a keresztényfasiszta lengyelek sem.
2021. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

#13


na igen. Minden EUs pénz vagy a kivitt pénzek töredékének visszacsurgatása, vagy burkolt hitelfelvételi kényszer volt.


Micsoda adomány!!!

2021. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
Orbán és az EU harca csak színjáték, az ostoba, hiszékeny birkák tovább hülyítésére.
2021. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
7es! Pont tegnap este néztem meg ezt! Hát nem vagyok boldog hogy már ezt is tudom.
2021. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

180 ezerre büntettek hajléktalant(!), mert az utcán tartózkodott!


[link]


A vicc az, hogy jobban jár a sitten az illető mint ha szabadon lenne, mert szabadon lehet hogy megfagy, vagy éhen döglik!!!

2021. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17. Imádom, hogy rájuk nem vonatkoznak a szabályok (mármint szerintük). Ez a "három keresztutcányit akartam lesétálni" (még a részeg hangsúlyt is hallom, annyira tipikus) ez ilyen iskoláskorban megrekedt értelmi szintű emberektől jön, akik minden helyzetben csak úgy képesek reagálni, mint anno, amikor a tanárnéninek magyarázkodtak, hogy már megint miért nem csináltak leckét. És majd ő mindig megmagyarázza, hogy az ő helyzete miért olyan qrvára speciális, hogy egyedül neki nem kell betartania azt a szabályt, ami mindenki másra nézve kötelező, ha meg mégis jön a szankció, akkor a qrva anyját mindenkinek. Az ember azt hinné, hogy neki most különösen fontos, hogy ne engedje ki a pénz a kezéből amúgy elég könnyen elkerülhető büntetésekkel, de mintha még rá is játszana erre...ami nem valószínűtlen, mert imádnak mártírszerepben lenni, imádják, ha meginterjúvolják őket, ők meg elmesélhetik életük sztoriját, hogy megbüntette őket a köcsög "japán" (rendőr), pedig ő csak három keresztutcányit akart lesétálni. Az is poén, hogy a szállóra természetesen vérbeli alkoholistaként esze ágában sincs bemenni (most mindenki jól megdöbbent :D), meg vitatkozni, ordítozni, gúnyolódni azért tud a rendőrökkel. Maradjunk annyiban, hogy nekem finoman szólva sem a rendőrök a negatív szereplők a történetben.


"A vicc az, hogy jobban jár a sitten az illető mint ha szabadon lenne, mert szabadon lehet hogy megfagy, vagy éhen döglik!!!"


A hajléktalanszálló hivatott ezt a problémát kezelni, te kis demagóg.

2021. ápr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
59%

18: Tudtam hogy jönni fog egy fidióta nyalóka, és felmondja a Rogán-sablonokat, és erkölcsi "magasságokból" kezd oktatni!

Még véletlenül sem Szájer jutott az eszedbe nyomika, aki egy szál mosolyban, kábszerrel a táskájában, kijárási tilalom kellős közepén ereszkedett le egy orgiából az ereszen az utcára...

És az sem érdekel téged, hogy ma Magyarországon nagyobb a létbiztonság, jobb az élet a börtönben, mint "szabadon"?!

És én vagyok a demagóg?...

Te meg vicces vagy, kisgyerek!

2021. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19. Nem igazán érdekel, ha neked még a p.náról is a Fidesz jut eszedbe, próbálkozz érvelni, ha akarsz valamit. Semmi erkölcsi magasságról nincs szó, aki komolyan le tud írni egy olyan állatságot, hogy Magyarországon nagyobb a létbiztonság, meg jobb az élet a börtönben, mint szabadon, az bizony demagóg és valami hihetetlen alacsony szellemi nívóval bír. Tudom, beleillik a "diktatúra és tízmillió éhező van az országban" narratívába, de csak kinevetteted magad ezzel. Ahogy egyébként azzal is kinevetteti magát a mindenkori baloldal, hogy ellenzékben valami betonbiztos kampányeszköznek hiszik, hogy ők lám, mennyire törődnek a számkivetett, perifériára szorult szerencsétlen emberekkel, hogy aztán kormányra kerülve ismét magasról lesz@rják őket. (Persze igazából most sem érdeklik őket, a hajléktalanokat csak propagandaokokból szeretik, mert azt hiszik, velük kiválóan lehet mutogatni, hogy lám, milyen szar a kormány, hiszen mennyi szegény ember tengődik az utcán, lol.)


Most pedig pár szót a Fideszről. A poén az, hogy náluk még több is az erkölcsi alap, mint nálatok, mert ha náluk fény derül egy olyan ügyre, mint Borkaié vagy Szájeré, akkor náluk az illető a lehető leghamarabb lemond. Nálatok meg úgy működik, hogy ha valakiről kiderül valami kínos, akkor összezárnak az elvtársak, hogy megvédjék az illetőt az "aljas fideszes támadástól", és mutogatnak gyorsan a kormánypártra, hátha Wittinghoff, vagy Lackner ügyét majd szépen mindenki elfelejti. Meg azért a botránya után kis idővel Gréczy is újra feltűnt Gyurcsány Ferenc jobbján, bezzeg ha a Fideszben történne hasonló, felrobbanna az internet... Te hogy képzeled az erkölcsi magaslatokat? Említetteknek nem kell lemondani (vagy ha lemondtak, akkor kis idő elteltével szépen visszaszivároghatnak a politikába), de továbbra is lehet Szájerrel jönni, aki már rég befejezte politikai pályafutását és örökre eltűnt a közéletből? Ezt az abszurd és undorító kettős mércét a választók is látják ám, úgyhogy erkölcs tekintetében a balfékeknek kuss a nevük (ha már így felhoztad). :)

2021. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!