Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ennyire birka egy...

Hogy lehet ennyire birka egy társadalom, illetve a vezetése? Miért nézik ezt tétlenül?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=mYkQsW8b-64


Az ezt megelőző videó pedig azzal fejeződik be, hogy egy 88 éves idős asszonyt megerőszakoltak, megszurkáltak, megvertek, felvágták a combját majd baltát vágtak a gerincébe. Ezt megélni 88 évesen...És mondhat nekem bárki bármit, a tények és a statisztika önmagáért beszél, jóindulatú leszek és azt mondom, hogy a cigányság 95 %-a bűnözik, költözésre kényszeríti a szomszédait, és rettegésben tartja az embereket.

Félni kell, hogy éjszaka ránk töri az ajtót és 2000 Ft-ért beleállítja a baltát a fejünkbe, vagy hogy elvisz mindent, amit egy egész nyár munkájával termeltünk meg. Én nem öltözködök, nem viselkedem kihívóan, sőt a korosztályomhoz képest visszafogott vagyok, de többször előfordult, hogy "élvezzek a szádba te puccos k..*rva", vagy "megb/..szom a p-./nádat" hangzott el mellettem az úton sétálva. A nagypapámnak pedig a rákkal akarták kietetni a "rákos" belét, "te vén g..-ci", mert a járdáról nem ment le a földútra, amikor a cigányok jöttek vele szemben és elfoglalták az egész utat.


Akárkit hallok, az ország bármelyik részéről, mindenki hasonlókat tapasztalt.


És akkor képem szépen, ezek után, hogy egy lánynak, unokának azzal a lelki terrorral kell élnie, hogy az idős nagyanyját/anyját állatiasan megerőszakolták és szétkaszabolták, és családok rettegnek, kiszolgáltatottak, ezek után még nem közlik a híradókban azt pl, hogy:


[link]


hatvanan lincseltek meg egy vétlen sofőrt, mint a bennszülöttek, és ezt a hírt a 21. században, egy DEMOKRÁCIÁBAN zárolják!!!! Egyszerűen nem térek napirendre!


Hogy van képük azzal előállni, hogy rasszisták a magyarok, és nincs cigánybűnözés? Igenis, létezik erre a kisebbségre jellemző bűnözés, aki azt mondja hogy nem, az hazudik vagy vak! Nézzetek statisztikát!


Hogy lehet ezt eltűrni, hogy létezik az, hogy ezzel nem foglalkoznak?

Ennek a 88 éves néninek az esetét látva egyszerűen megrendültem, a szívem szakad meg, és hány ember lehet még így...Hová hanyatlik még az emberi lélek?

MIÉRT NEM TESZNEK SEMMIT????



2013. aug. 7. 04:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, de sajnos ehhez országos összefogás kellene. A bűnöző elemek otthon veszik fel ezt a stílust, és ez öngerjesztő folyamat. Határt kell szabni a segélyeknek, de ezt a politikusok nem merik megtenni. Az a baj, hogy a Jobbiknak ez az egyetlen retorikája, ami szimpatikus, de ha hatalomra jutnának, ők se tennének semmit. Egyszerűen nem hiszem el.


A rendőröknek meg már nincs semmi hatalmuk, illetve nem is mernek fellépni ellenük.

Nem tudom hova fog ez vezetni, de sok jóra nem számítok.

2013. aug. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Mert ha megfigyeled, akkor a mai politikai ideológia Európában arra épül, amit Hitler nem szeretett.
2013. aug. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy meg feltettem egy kérdést még lejjebb a cigányokkal kapcsolatban, hogy a Jobbik miért nem hozza elő ezeket a régebbi témákat, amikor a cigányok hetente-kéthetente megölnek egy magyart és annyit kaptam, hogy jól le lettem oltva.


Na most ilyen szánalmas népnek jár az élet? Hát nem...

Ezek annyit sem képesek megtenni önmagukért, hogy védekezzenek, akkor meg hogy akarnak normális országban élni, amikor annyira agyatlanok, hogy tapsikolnak a saját halálukhoz?

2013. aug. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

A liberalizmus velejárója.


Nem vagyok kommunista, de a pártállamban nem voltak ám ilyenek.

Ott jól megverte a rendőr a cigányokat, kis dolgokért.

Nem is volt akkora szájuk, mint ma.


A rendszerváltás után a cigányok egyfajta szent tehenek lettek, csak mert színesek.

A liberális ideológia betört az országba és , mint látjuk csak rombol.

Kádár ettől akarta megvédeni az embereket.

Mert ez tényleg egy fertő.

2013. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

"Nem vagyok kommunista, de a pártállamban nem voltak ám ilyenek."


A nácizmusban meg nem hogy ilyenek nem voltak, de még cigányok sem. :D

2013. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Utolsóval kell egyetértenem, a magyarok egy része annyira van, annyira buta, hogy nem veszi észre ami körülötte zajlik. Az ilyen emberek csak akkor veszik észre hogy valami nem stimmel ha konkrétan velük történik meg a baj. De lehet még akkor sem. A vezetőség azért nem tesz semmit mert a Jobbik kivételével semelyik párt nem törekszik arra hogy a cigánybűnözés mint olyan ellen hozzon sokkal keményebb törvényeket, mert a többiek azt sem képesek elismerni hogy valóban létezik egy olyan bűnözési forma (összeverés nők, öregek, gyilkolás, szurkálgatás, agyonverés stb) ami leginkább cigányokra jellemző. És ne védje senki ezeket a barmokat, mert ahhoz hogy lopjon valaki nem kell megölni a célszemélyt, sőt menjen be egy hipermarketbe és lopjon onnan ha nincs mit enni és akkor célszemély sincs. Degeneráltak ezek.
2013. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Nyugi 2014-ben jön a Jobbik és remélhetőleg rendbeteszik az országot
2013. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

"Nyugi 2014-ben jön a Jobbik és remélhetőleg rendbeteszik az országot"


Sajnos nem.....

Én is rájuk szavazok,de nem hiszem, hogy nyernek.

Ahhoz, hogy normálisan tudjanak kormányozni ahhoz 2/3 kellene.

Mert különben az MSZP, Fidesz lehetetlenné teszi a kormányzást, meg semmit nem szavaznak ,meg.

Bár a Fidesz , mint jobboldali párt 1-2 javaslatot biztos, hogy megszavazna.

2013. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Igen, a remény hal meg utoljára. De meghal!

Tudod, ha jégeső esik, és nagyon fáj tőle a fejed, nem az a módszer, hogy visszadobáljuk a jeget. Te valahogy így képzeled, és nem jut eszedbe, hogy az ismét visszaesik. Minden problémára van megoldás, általában több is. Egyik szebb, másik elegánsabb, a harmadik nehézkes, de megoldás. Viszont nagyon sokan vannak, akik nem ismerik a feladat megoldását. Nos, ennek a konkrét feladatnak itt még csak hibás megoldását olvastam. Volt, amelyik annyira hibás, hogy - mondjuk egy vizsgán a tanár el se olvasná, mert az első mondatból tudná, hogy fölösleges.

Az viszont kétségtelenül igaz, hogy ez a feladat elég nehéz és a megoldása hosszadalmas, sok áttétel is kell hozzá. Ezért nem kezdett hozzá egyetlen párt se, pedig mind hangoztatta. A Fidesz még látszatprogramot is mondott, igaz nem kezdett neki. És a Jobbik ugyanezt fogja tenni. Nekik a megoldáshoz még annyi fantáziájuk sincs, mint a Fidesznek.

Sajnálatos. Kérdező, azt hiszem elmondtam kérdésed utolsó jajkiáltására a választ.

2013. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont hogy nyernek mert az Mszp-re csak az öreg nyugdíjasok szavaznak akik egyre kevesebben vannak.

A fidesz-ből elég sokan kiábrándultak.

A jobbiknak folyamatosan nő a tábora, mivel a kiábrándult fideszesek egy része és a fiatalok nagy része akik betöltik a 18-at szavaznak a jobbikra.

Amellett a Fidesznek, Mszpnek 0,35 míg a jobbiknak 0,8 a szavazati hajlandóság. ez azt jelenti 100-ból 35 mszp-s, fideszes megy el szavazni. Jobbikosból 100-ból 80.

2010-ben 7%-ot attak nekik a közvélemyény kutatók és lett 17%. Most adnak nekik 15%-ot akkor lessz legalább 45-50%-uk. Hidd el ha nem csalja el a választást a fidesz akkor a jobbik nagy fölénnyel nyerni fog. Ha elcsalják és újra ők lesznek hatalmon akkor újra 2006 lesz csak sokkal durvábban.

2013. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!