Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megszoktatok valakit sérteni...

Megszoktatok valakit sérteni a politikai nézete miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen gyakran és milyen politika nézetű embereket?
2021. ápr. 14. 09:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%

Alapvetően nem. Sőt, megmondom őszintén, hogy én már inkább kerülöm a vitákat a más politikai beállítottságú emberekkel. Természetesen tiszteletben tartva a véleményüket.

Egy Fideszes

2021. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

A sértegetés alatt nem az érvelést értettem természetesen.


Hanem a személyeskedést,a megalázást,meg a különféle jelzőkkel való illetést.

2021. ápr. 14. 10:50
 13/24 anonim ***** válasza:
52%
Ha felsorolok pár okot, amiért jobb lett az életem a Fidesz intézkedéseinek hatására, akkor vadul nekemtámadnak válogatott sértésekkel. Kérdem én, miért legyek a saját magam ellensége?
2021. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%

Antiszociális gyökér vagyok,csak késsel lehet engem megsérteni.

Én nem szoktam sértegetni senkit, félszavakkal,beszólásokkal inkább alázom az értetleneket.

Jobban sérti az önérzetüket.

2021. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
Mindig megvárom, hogy a fideszes sértegessen és amikor bekövetkezik, helyreteszem a krumplist.
2021. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
És hogyan,megpörgeted a szivárványzászlót az orra előtt?
2021. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
Én erősen a bizonytalanok táborát erősítem... néha felnézek a Hírtv meg az ATV Youtube oldalaira, meg a HVG komment szekciójába, és valami tragédia....azzal semmi újat nem mondok, hogy a Fideszes és ellenzéki egymást ütik...de amikor a Hírtv alatt a Fideszes le ellenzékezi a másik Fideszest, a HVG alatt meg le Fideszesezi az ellenzéki a másik ellenzékit...csak mert egy minimális kritikát mert megfogalmazni a saját preferált oldal felé, csak fogtam a fejem...undorító ez a törzsi pártbirka tempó a két oldal szavazó bázisa között, mind a 2 oldal kritika nélküli bégető birkák állnak, és a legszomorúbb az egészben, hogy észre sem veszik ezt...ahogy a Fideszesek nem tűrnek el egy minimális kritikát sem, úgy az ellenzékiek sem hajlandóak kritikus gondolkodást gyakorolni, szomorú és csodálkozunk, hogy nem jut ez az ország egyről a kettőre, és a szomszédaink utolértek vagy lehagytak...grat innen is nektek, már aki magára ismer, de kétlem.
2021. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
71%
#17 mélyen egyetértek veled. Egyik tábor sem jobb a másiknál!
2021. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kritizálni az kritizáljon akinek megvan a megfelelő tapasztalata,tudása,felmutatható pozitívan sikeres lépései ahoz, amihez éppen az észt próbálja osztogatni.
2021. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%
Soha senkit nem sertegetek, maximum hozok statisztikákat ha meg nagyon makacs és semmi nem érdekli csak tolja a mantrát elvonulok és letiltom.
2021. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!