Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök megszokták verni...

A rendőrök megszokták verni azt akit erőszakos bűncselekmény miatt bevisznek?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy sokszor alaposan elverik azokat akik erőszakos bűncselekmény miatt kerülnek be.

A városban ahol élek néhány fiatal összevert egy másik srácot "csak úgy" még régebben.

Aztán el is fogták őket és azt mondták,hogy a rendőrök a fogdában jól meg is verték mindannyiukat, állítólag az egyikük a fogdán beszólt az egyik rendőrnek az meg bement hozzá és úgy pofán verte,hogy a földre esett (mármint a rendőr ütött)

Meg,hogy úgy bánnak velük mint a kutyákkal.


Én azt gondolom,hogy helyes ha valóban így bánnak az ilyenekkel a rendőrök csak sajnos nem nagyon tudom elhinni ,maximum azt,hogy úgy bánnak velük mint a kutyákkal, de azt hogy elgyepálják őket már kevésbé.Akkor rögtön jönne a az ügyvéd ,hogy az ügyfele így meg úgy meg akkor az elítélt lenne még az áldozat akit sajnálni kell.Vagy mégsem?Tényleg előfordulhatnak ilyenek?

Nyilván nem csonttörő ütések, de pofán verhetik őket a rendőrök?



2012. szept. 19. 21:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
56%
Nem hiszem.A rendőrök NEM állatok,még ha sokan azt is hiszik róluk.Utálják őket valamilyen oknál fogva és ilyeneket terjesztenek róluk.
2012. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Hát aki megvert valakit,az megérdemli,hogy megverjék.

Viszont,én szabálysértési lopásért kerültem be egyszer,mert lenyúltam 10 ezer ft-ot.

Az egyik járőr adott egy nyaklevest,aztán aláirattak volna velem egy olyan papírt,hogy írjam alá,hogy nem bántottak.

Ám én aláírtam,de lehúztam a nem bántottak-t és föléírtam,hogy bántottak és ahhoz is aláírtam a nevem a javításhoz.

Így baja is lett a zsarujárörnek a bíróságon ,még nagyobb mint az enyém.

Én kaptam 15 000-ft-os pénzbüntetést,a nyakleveslekeverő rendőr meg kapott 50 000-ft-os büntit.


Na itt van ,hogy milyen nagyp...fájúak a legtöbb zsaruk.

hehehe

2012. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nemi erőszak és pedofília esetében el tudom képzelni, igazából meséltek is ilyet egyenesek, no meg a pécsi esetnél is eléggé szétvert állapotba vitték be az illetőt, legalábbis a híradások szerint.
2012. szept. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen, rendszerint meg.
2012. szept. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

#1


"a rendőrök nem állatok"


Csak egy dátumot írnék le


2006.október.23


Azért elképzelheted hogy ott bent hogyan viselkednek az emberekkel ha már így nyíltan is kimutatják a foguk fehérjét

2012. szept. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tomala ***** válasza:
49%

Rendőre válogatja. Azt, aki rendőrre támad, erőteljesen ellenáll, nagy a pofája, vagy éppen az istenért sem akar vallomást tenni, rendszerint megcsapkodják, főleg kisebb kapitányságokon. A pedofilokat is el szokták kapni, meg azokat, akik a rendőr rokonai vagy ismerősei sérelmére követ el bcs-t.

Ha pl. a kihallgató keze vizes, az nem sok jót jelent a gyanusítottra nézve, a vizes kézzel adott pofon ugyanis csak rövid ideig hagy nyomot, viszont ugyanúgy fáj. A telefonkönyv is veszélyes tárgy, de az már elég ritkán kerül elő, túl durva.

Az is előfordul, hogy egy ostobább elkövetőt irreális körülmények között vernek meg, pl. medve jelmezben egy műpénisszel. Ilyenkor senki nem hisz a megvertnek, néha még az ügyvédje sem, ráadásul nem látszik a rendőr arca.

2012. szept. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

10 éve meglehetett, ma már nem.

Pedig pár cigány megérdemelné, mióta tudják, hogy nincsenek bántva, azóta megszaporodtak a lopások.

Régen volt olyan, hogy valamelyik szülő levélben megköszönte a 2-3 nyaklevest!

2012. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2012. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
a rendőrők kutyák, kubai pitbullok mind
2012. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Neuhauser László ***** válasza:

Nekem régebben volt sajnos rendőrségi ügyem (lopás).

Nem volt egy nagy cucc, meg beismertem azonnal, még a rendőrautóban, mégis pofozkodtak a kihallgatáson (Egy fogamat ki is verték)

2012. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!