Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális, hogy egy politológus...

Normális, hogy egy politológus letilt a facebook oldaláról valakit csak azért, mert egy videójához más szemszögből is hozzászól?

Figyelt kérdés

[link]


Adott ez a bejegyzés, ami a facebook kezdőoldali hírfolyamán szembejött velem, hirdetésként. Kommentben annyit kérdeztem, hogy az 1,74 millió darab elutasított Moderna vakcina nem számít-e, ugyanis azok feleannyiba kerülnek adagonként, mint a kínai vakcina, és azért utasította el őket a magyar kormány, mert "drágák". Erre válasz helyett letiltásra kerültem az oldalról. Miközben Deák Dániel képzett politológus. Miért nem tud normális vitát folytatni, vagy a gondolom, erősen fideszes többségű rajongótábora miért nem érvel értelmesen a gondolatmenetem ellen? Kicsikét gáz, hogy minden komment, ami nem teljesen az ő narratíváját erősíti, eltűnik, úgy, hogy a kommentelő nem is tud többet hozzászólni.

Ha valami trágár, alpári, például az édesanyját teljesen jogtalanul rágalmazó hozzászólást ír valaki, azért teljesen jogos, hogy letiltják az oldalról, de egy értelmes hozzászólásért minek? Karácsony Gergely posztjai alól pl. nem tűnnek el a fideszes "troll" kommentek, a másik oldal miért nem tűri el a legkisebb kritikát, észrevételt sem?



2021. ápr. 14. 10:40
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 10 millió ember, kb. 8 millió felnőtt.
2021. ápr. 28. 19:25
 32/35 anonim ***** válasza:
59%

Figyelmen kívül hagyod, hogy nem mindenkinek van bizalma az mRNS vakcinákhoz. Ismerek olyanokat, akik csak a kínait adatnák be, mert az hagyományos módszerrel készül, másoknak csak a Szputnyikhoz van bizalma (pl édesapámnak is), ez utóbbi ráadásul olcsóbb is a Modernánál. És azt sem kell figyelmen kívül hagyni, hogy rendelt a kormány a Johnson & Johnsonból is, meg számított az Astrazenecára is, amik szintén jóval olcsóbbak, és a döntéskor még nem jött ki ez a vérrögmizéria. Szóval a helyzethez képest jó döntést hozott a kormány, de ezt egy magadfajta beállítottságú soha nem ismerné el.

Te nyilván azon is kiakadsz, hogy a kormány nem hívja le a 3400 milliárd forintos uniós hitelt. Pedig milyen szép idők is voltak, amikor Gyurcsány az IMF-hitellel eladósította az országot!

2021. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Ne személyeskedjünk, a hitel rész engem nem izgat, ha úgy döntenek, 2023-ig még le is hívhatják.
2021. ápr. 29. 09:30
 34/35 anonim ***** válasza:

"Karácsony Gergely posztjai alól pl. nem tűnnek el a fideszes "troll" kommentek, a másik oldal miért nem tűri el a legkisebb kritikát, észrevételt sem?"

Ezt a politológust nem ismerem, de politikusok posztjai alatt láttam nagyon kritikus és troll hozzászólásókat is, amiket nem töröltek (pl Varga Judit). Ugyanakkor a HVG rendszeresen törli a másik oldal hozzászólásait, szóval nem érdemes általánosítani a "másik" oldalról.

2021. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
44%
Na tessék, Karácsony már követeli is a kormánytól a hitel felvételét. Belegondolni is szörnyű, mi lenne, ha ők lennének hatalmon.
2021. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!