Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne, ha belépnék a...

Mi történne, ha belépnék a Fideszbe, és deklarálnám, hogy az ambícióm, hogy én legyek a pártelnök, majd a miniszterelnök(jelölt)?

Figyelt kérdés
Ez egy demokratikus párt, miért ne lehetnének benne ilyen terveim?
2021. ápr. 14. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy a Táncsics radikális balpárt elnöke és így kivánod áttveni a hatalmat?
2021. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Viktor felfigyelne rád, megnézné, hogy mik a képességeid, és ha alkalmas lennél rá, akkor 22 után elkezdenének menedzselni, hogy lehetséges utódjelölt légy. De még csak utódjelölt, mert sokan állnak a sorban előtted. :)
2021. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A Táncsics Radikális Balpárt komolytalan. Én a Fidesz elnöke akarok lenni.
2021. ápr. 14. 16:26
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"A Táncsics Radikális Balpárt komolytalan„


Én a helyedben inkább a legerősebb ellenzéki párt ,a Táncsics radikális balpárt elnöke akarnék lenni,nem a bukásra álló fideszé.

2021. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Ez a Táncsics Radikális Balpárt valami undorító bolsevik förvedmény akar lenni? Szerintem menjetek oroszhonba vagy Belaruszba, ott még van a kommunizmusnak legitimitása. Xd
2021. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A Táncsics radikális balpárt a demokratikus szocializmus híve,nem komcsik.
2021. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%

#6

Demokratikus szocializmus nem létezik! Xd Demokratikus fasizmus sem, mert alapvetően a szabadság ellen jöttek létre anno. Xdd

2021. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Táncsics radikális balpárt a legjobb választás,aki tud olvasni a sorok között az már tudja hogy ők a jövő.


Ha most belépész akkor hamarosan elnökségi tag is lehetsz,a győzelmükre(1-2 év múlva) pedig már a párt elnöke is.

2021. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hamar a tennisz szövetség elnökségében találnád magad...
2021. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi a f*om az a táncsics radikális balpárt, hogy mindenki erről ír? Életemben nem hallottam róla. Na mindegy...



Semmi nem történne, mert Orbán Viktor a haláláig nem fogja kiadni a kezéből a hatalmat. Az utódja gondolom Rogán lesz. Amit tehetnél, az az, hogy belépsz a Fidelitasba és ott nyomulsz és építed a kapcsolatokat ezerrel. OV akkor figyelne fel rád, ha rendkívül gátlástalan és akaratos lennél, ezek mellett lehetőleg vidéki, alacsony sorból, ezek mellett lehetőleg református, és mindenekelőtt: szeresd a focit. Tehát: lépj be a helyi focicsapatba, kezdd el hirdetni ezerrel a futball fontosságát, győzd meg a helyieket arról, hogy nincs ennél fontosabb helyi ügy, és kezdj el művelődni azokban a témákban, amik Orbánnak fontosak (alkotmányjog, lopás, magyar-közép-ázsiai kapcsolatok, lopás, álkereszténység, lopás, bevándorlás jelentette veszély, és végül lopás). Ebben legyél nagyon következetes, és vegyél fel egy "kisfőnök" attitűdöt, érd el, hogy lekötelezz minél több embert, akik felnéznek rád, legyen mögötted egy kis "csapat". És próbáld meg felvenni a kapcsolatot fideszes politikusokkal, és érd el, hogy figyeljenek rád. Ha ezt elég kitartóan csinálod, előbb-utóbb eljutsz a nagyfőnökhöz is. Varga Juditnak is kb. ez volt a karrierútja.

2021. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!