Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjatok felrevezteonek...

Nem tartjatok felrevezteonek a Fidesz oltassal kapcsolatos kommunikaciojat es az ezen alapulo donteshozatalt?

Figyelt kérdés

Eletveszely amit jelenleg a Fidesz muvel. Azt allitja, hogy 3 millio ember van oltva, mikozben ebbol alig tobb mint 1 millió kapta meg mindket oltast, kozuluk is sokan a hatastalan kinait. Ha a fertozotteket es az olttottakat vesszuk, akkor joindulattal is 1 millio fo lehet a vedet szemely. Napi szinten rekordott dontunk a halottak szamaban, vilagszinten lakossagaranyosan elsok vagyunk, koszonhetoen lerombolt egeszsegugynek, felelotlen kommunikacionak, ax egeszsegugy kizsakmanyolasanak, az orvoshianynak es a magyarok egeszsegtelen taplalkozasanak.


Mit gondoltok errol a veszelyes hadmuveleteol amit a Fidesz muvel? Iskolak kinyitasa, ahol a gyerekek osszefertozhetik egymast es szepen haza is viszik a virust? Miert nem veszik figyelembe az ellenzek velememyet is? Miert csinalnak ekkora politikai kerdest a jarvanybol?



2021. ápr. 14. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
En mar egy honapja tul vagyok a masodik oltason ...
2021. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem èrdekel az egész. A régi èletemet szeretném visszakapni,aki akar zárkòzzon be meg oltatgassa magàt.(nekem se a kìnaiak se a nyugatiak vackát ne fogják befecskrndezni)
2021. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Nem. Én az ellenzék kommunikációját tartom félrevezetőnek, vagy inkább hazugnak.
2021. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, eddig a kollégáim mind vírustagadóak voltak most meg hirtelen ők is a nyitást kritizálják, nem is értem hogy mi van itt.
2021. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Négyes, az van, hogy mi a tökömért akar nyitni, amikor annyira sok a halálozás?
2021. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. Akkor is, ha tegnap még vírustagadó volt?
2021. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ok,értem nem kellene nyitni, de hogy aki eddig tagadta a vírus létezését mondván ez csak félelemkeltés ,most meg a nyitás ellen van.
2021. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Baszki nem a tagdaás vagy nemtagadás itt a lényeg, hanem az, hogy ha már mantráznak valami - talán tényleg veszélyes - dolgot, akkor közben miért csinálják az ellenkezőjét annak, amit csinálniuk kéne?


Sokan betegek és közben kifelé nyitunk mindent!


Ne kéne ehelyett akkor ha már tényleg ennyire baj van, akkor nem kéne inkább totál bezárni mindent egy hónapra, hogy a vírus teljesen eltűnjön????!

2021. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom attól hogy totál mindent bezársz egy hónapra a vírus nem tűnik el, de az ország tönkre megy.
2021. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem kéne semmit bezárni,hanem nyitni mindent.A korlátozások semilyen mèrtékben nem befolyâsolják a vîrus terjedêsét.Lasd:Japán,Florida, ott nincsenek korlàtozások mégis japán jobban áll,mint a legtöbb lezárt ország,Floridàban is jobbak a jàrványügyi adatok mibt sok lezárt amerikai tagállamban
2021. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!