Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Május 10 után mik lesznek az...

Május 10 után mik lesznek az enyhítések?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy marad ez a "10 főnél nem lehet több ember együtt"/csak az egy háztartásban lévőek találkozhatnak?

(Pl ha esetleg véletlenül tartanék egy házibulit, mennyire lenne legális -20-30 fő körül)



2021. ápr. 14. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Honnan tudjuk?

Az is csak ma derült ki hogy hétfőn még sem nyithatnak a felső tagozatok.

Mit nem lehet megérteni azon, hogy minden nappal változik a helyzet és MAJD ha odaértünk akkor lehet csak eldönteni?

2021. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké, én azt kérdeztem hogy MOST mik vannak érvényben, mit lehet és mit nem.

Nem, kértem hogy láss a jövőbe és mond meg mi lesz két hét múlva (?)

Ha majd valami változik, akkor azzal számolok, de örülnék ha egyelőre a kerdésre valaszolnál (vagy ha nem tudsz, akkor inkább ne tedd)

2021. ápr. 14. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen érdemi enyhítés nem lesz már.
2021. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen tudás szerint, jövő héten meglesz a 3,5 millió beoltott, összes vendéglátóhelyiség, akik rendelkeznek terasszal kinyithatnak, április 19-én ovi, bölcsi meg alsó tagozós diákok reggel kelés mennek ovi és suliba, május 10-én eddig csak az általános felső tagozósak és középsulisok mennek vissza a suliba. kb eddig ennyi.
2021. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy lesznek- e enyhítések màjus 10 utàn,nagyban függ attól,hogy ha hétfőn megnyitnak az ovik és az alsó tagozatok akkor mennyire nőnek meg az esetszàmok....


Tudom,hogy sokaknàl nem leszek népszerű ,de én nagyon örülök,hogy 5. és 7.osztàlyosak a gyerekeim.Főne a fejem most,hogy hogyan döntsek a hétfővel kapcsolatban.Nehéz döntés.

Kitartást a kisebbek szüleinek.

2021. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Már lassan május 10 lesz,és az 5 millió beoltotthoz kötik hogy "többen is lehet lenni 10 főnél"

De amúgy gyakorlatilag le se szarják már mit csinálsz :) Ha te péntek este,több mint 10-en,elmentek a barátokkal a "kocsma teraszára" ott lehet bulizni,de már a saját házadban már ezt nem teheted meg?😂

Úgy hívják: Vicc kategória.

Amúgymeg akkora bulit,annyi fővel csinálsz amit akarsz,nem ellenőrzi a kutya se,én szilveszter óta,több ilyet csináltam,és voltam hogy voltunk több mint 15-en,es elvileg "szigorúbbak voltak a dolgok" mostmeg már lassan full lazaság van.

Igazábol annyian lehettek amennyien akartok,bulizzatok,csak arra figyeljetek hogy ne legyetek túl hangosak,és feltünőek,mostanság sajnos divat a rossz szomszédságos feljelentősdi :P

2021. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!