Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 3,5millio beoltottnál lessz...

3,5millio beoltottnál lessz terasz nyitás. Az a korosztály megy teraszozni akik nincsenek is beoltva?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Dehogyis! Akinek van igazolvanya ... tobbieknek is van nyitas, az oltopontok nyitva vannak :)
2021. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Kaptok is,meg nem is.

Ügyes.

2021. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Elég nagy bajban lennének az éttermesek, ha csak az oltottakat szolgálhatnák ki, tekintve, hogy többségük az idős korosztályból kerül ki.
2021. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Es kik szoktak kavezni es kremesezni a teraszokon ... a kiscserkeszek? :)
2021. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

De miért ne lennének beoltva?

Kérdező, te merrefelé laksz? Csak azért kérdezem, mert én a 30-as éveimben járok, és itt Pesten a velem egykorú, egészséges ismerőseimmel együtt már majdnem mind oltva vagyunk vagy már megvan az időpont az első oltásra. Sőt, Borsodban is ismerek családot, ahol 30 éves egészséges srácot már hetekkel ezelőtt beoltottak, protekció nélkül.

Persze ehhez nyilván regisztrálni kellett.

2021. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szintén Budapest, 27 éves egészséges fiatal vagyok, januárban regisztráltam, semmi hír még az oltásról. Úgyhogy nem annyira nagyon általános az, hogy már be lenne oltva mindenki, aki regisztrált. Sőt, a regisztráltak 25%-a még nincs benoltva, és napi szinten 10-15 ezerrel nő (elvileg) a regisztráltak száma.
2021. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Az én környezetembe is aki regisztrált már mindenki megkapta lagalább az elsö oltást mindenfajta korosztályból. Csak engem ne akarjanak beoltani, de aki oltogatni akarja magát, az oltasak amivel akarják.Egyébként jelenleg nem fix, hogy csak a beoltottak mehetnek majd teraszokra, ez scak egy ötlet, ami már hónapok óta mindig feljön.
2021. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 everlight ***** válasza:
12%
OLTASSA BE MAGÁT A HALÁL,SEMMI HASZNA,KAMU VAKCINA nem kell.
2021. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Mindenki mehet. Aki be van oltva az ne rinyaljon elvileg vedett. Aki meg varja az gondolom nem megy mert fel. Akinek meg nem kell, annak ezutan se fog. Nekemse. Nemmindenki kap el mindent.
2021. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!