Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem furcsa, hogy pont...

Csak nekem furcsa, hogy pont a foci EB-re lesz nyitás?

Figyelt kérdés
Amikor a földesurak érdekeiről, örömeiről, hobbijáról van szó, akkor már nem olyan veszélyes a vírus, meg minden megoldható. Amikor egy kis kávéház nyitásáról, akkor szó se lehet róla. Egyik párttal se szimpatizálok, a jelenség ami zavar csöppet.

2021. ápr. 16. 11:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, az neked nem furcsa hogy mindig húsvétra van annyi tojás a boltokban? Az még nem jutott eszedbe, hogy talán a tojásmaffiát támogatja a kormány és azért van húsvét tavasz elején, azért szokás tojást festeni mert a kormánynak az az érdeke hogy akkor mindenki tojást vegyen?

ha ezt kérdezem, remélem te is látod mekkora baromság. Pont mint amit te kérdeztél.

Nem azért van ilyenkor húsvét és nem azért szokás tojást festeni mert azt a kormány úgy akarja, úgy időzíti, hanem mivel tavasszal elkezdenek tojni a tyúkok ÉS sok tojás lesz, ebből az évszázadok alatt kialakult a tojásfestés szokása és mivel keresztény ország vagyunk, Jézus feltámadása pedig húsvétkor van ünnepelve, ezt összekapcsoltuk a régi népszokással és emiatt festünk tojásokat.

A focimeccsnél is kevered az okot az okozattal.

Nyilvánvaló - másoknak legalábbis - hogy a foci EB időpontja már évek óta ismert. Az is nyilvánvaló hogy a járvány ellen mindent megtesznek már egy éve. A lehető leghamarabb akarnának nyitást és a lehető legtöbb ember beoltottságát. remélhetőleg az EB idejére már rendben lesz annyira a helyzet hogy a stadionban lehessenek nézők is.

Ha lehetett volna, akkor már hetekkel ezelőtt nyitottak volna. Tényleg azt hiszed hogy direkt húzzák az időt hogy csak az EB-re legyen ennyi beoltott meg lehessen nyitni, korlátozásokat visszavonni? Mert amit te kérdezel az ezt is jelentené.

2021. ápr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
36%

Nem a foci EB re lesz nyitás. Az már MOST elkezdődött, és egy sok hetes folyamat!

A focie EB két hónap múlva lesz...

2021. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Andizsuzsi ***** válasza:
68%

"Nem a foci EB a dolgok eredője"


Nem csak az. De az nem véletlen, hogy mi vállaltunk egyedül teltházas szervezést.

2021. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
29%

#13 "De az nem véletlen, hogy mi vállaltunk egyedül teltházas szervezést."

valóban nem véletlen.

A többi rendező ország ugyanis közel sem áll olyan jól az oltottsággal, mint mi.

2021. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
19%

#6

Persze a gonosz, oltatlan tömeggyilkos terroristák meg rohadjanak meg a házunkban örökké, nehogy az oltottaknak baja legyen mi? Sok értelme lesz ennek az oltási igazolványnak is. Diszkrimináljuk azt aki egészséges xd

2021. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
Teltház és.... valószínüleg a fél meg negyedház esetén pont a prominens kormányemberek szorultak volna ki a stadionból
2021. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%
Tehát akkor ennek semmi köze ahhoz,hogy egy egyszemélyi vezetésű ország egyszemélyi vezetőjének a kedvenc hobbija a foci és teleépítette az országot stadionnal.Most már megnyugodtam.Bár szerintem ha a kedvenc időtöltése a tojásfestés lenne,akkor nem hiszem,hogy tudnék enni bundáskenyeret még étteremben sem,valamint csirkét is maximum a nat geo-n látnék.
2021. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%

#17 Melyik országról beszélsz?

Sorold már nekem légy szíves azokat az uniós tagországokat, ahol triumvirátus vezeti az országot vagy bármilyen más verzióban több vezetője van egyszerre. Mert nekem ilyet eddig nem sikerült találnom, legyen az Franciaország, Németország, Spanyolország vagy akármelyik másik.

Azt is leírhatnád, hogy a többi országban hány stadion van, mert nekem nem tűnik úgy hogy nálunk olyan sok lenne.

2021. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Emlékszem még amikor a mostani stadionellenesek azzal (is) rúgtak bele a magyar fociba, hogy még a stadionhelyzet is tré. Mattheus kiment Debrecenbe egy magyar bajnokira hogy vajon kiket válogasson majd be. Akkor az erről cikkező újságíró persze beleírta a szurkapiszkát hogy" sikerült megtalálni számára azt a széket ahonnan látja is a játékteret"
2021. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
30%

#18!


A spanyoloknál van kirány, a franciáknál elnöki rendszer van és a Momentum szeretne közvetlen köztársasági elnök-választást, tehát ők szeretnének egyszemélyű vezetést. :)

17-esnek fogalmi sincs, miről beszél.

2021. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!