Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem furcsa, hogy pont...

Csak nekem furcsa, hogy pont a foci EB-re lesz nyitás?

Figyelt kérdés
Amikor a földesurak érdekeiről, örömeiről, hobbijáról van szó, akkor már nem olyan veszélyes a vírus, meg minden megoldható. Amikor egy kis kávéház nyitásáról, akkor szó se lehet róla. Egyik párttal se szimpatizálok, a jelenség ami zavar csöppet.

2021. ápr. 16. 11:30
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
67%
Így kell kihasználni a lehetőségeidet. Bár személy szerint disznóságnak tartom hogy ez kerül szem elé, ha valójában ezért nyitnak. (és szerintem igen, ezért nyitnak)
2021. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21 Persze. Az a pár ezer ember a fő szempont aki rész vehet majd a meccseken, nem az a több millió akinek lehetősége lett rendesen élnie az életét. Persze, persze.
2021. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
28%

Nemrég még az NB1 miatt volt a nyitás. :)

A teljesen tét nélküli utolsó forduló miatt.

Tegnap már a kupadöntő miatt.


Nem akarok tippeket adni, de lesz itt még hamarosan sportesemény, ahelyik miatt lesz majd nyitás a ballib propaganda szerint.

2021. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!