Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az ellenzékiek, akik...

Azok az ellenzékiek, akik február elején sürgették a nyitást, most miért ellenzik a hétfői nyitást?

Figyelt kérdés
Csak egy prózai kérdés :D

2021. ápr. 17. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem úgy értettük, hogy a járvány csúcsán kell nyitni...
2021. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Kérdés is hazugság. Politikai hovatartozástól emberek milliói akarnak nyitást mostanra szerintem. :)
2021. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Független*
2021. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Én mindig nyitást akarok és ellenzéki vagyok. Nem csak hogy a mutánsokat szarom le, de még alapvírust is. Ha meglátok egyet kettéharapom és átköpöm Ausztriába.
2021. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kormány is nyitni akart márciusban, csak jött a 3. hullám.. senki nem számított rá, az ellenzék sem.
2021. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Ellenzéki szavazóknak nincs önálló gondolata, birkaként bégetik tovább amit olvasnak a baloldali propaganda sajtóban ami szimplán annyi, hogy bármit csinál/mond a Fidesz azt ellenzik.


Tehát amikor a Fidesz nyitni akart akkor ők zárni, amikor a Fidesz zárni akkor ők nyitni és így tovább.


Sajnos ide süllyedt a jelenlegi ellenzék.

2021. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

7

Tökéletesen leírtad mi zajlik fideszes oldalon.

Kezdjük ott, hogy a balos média nem egységes és simán lehozza a ballib oldalra kellemetlen híreket. Tegnap pl az volt a Telex címlapján, hogy a Momentum elnöke beleszállt az MSZP-be. A kormánymédiába 10 éve nem hoztak le olyan hírt, ami kellemetlen lenne az Orbán kormánynak.

2021. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Mind2 oldal fanatikus hívei birkaként mennek a vezérük után, ebben Orbán és Gyurcsány nagyon profik :D


Nyilván mindenki az aktuális politikai érdekének megfelelően nyilatkozik, és a fanatikus híveknek nem tűnik fel az önellentmondás.


Én már örülök, hogy visszakapjuk a normális életünk egy kis részét... Ez a sok hónapnyi 0 szociális élet (munkahely, bolt és tömegközlekedés nem az) már nagyon nyomasztó.


Amúgy Ausztria, és Olaszország is nyit, pedig oltásban a kanyarban sincsenek hozzánk képest.


Pont úgy, mint tavaly... és remélhetőleg ősszel nem kezdődik elölről az egész.

2021. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

"Mind2 oldal fanatikus hívei birkaként mennek a vezérük után, ebben Orbán és Gyurcsány nagyon profik :D"


Tegyük hozzá, hogy ellenzéki oldalon nem 1 párt van, nem mindenki DK-s.

2021. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Mert akkor még látszott, hogy nincs járvány. Vagyis csak átlagos influenzaszezon. Január közepén már covid osztályok bezárására készültek, de aztán hoppá jött a meglepi, az oltottak. Amit harmadik hulámnak neveznek persze és a covid számlájára írnak, az oltottak ekkora tömeges megbetegedésével senki nem számolt. Az ellenzék is meglepődött, hogy jé harmadik hullám. Annyi eszük nincs, hogy a betegeket összevessék az oltottakkal. Bár ha jól tudom Hadházy többször is kérte az oltás után lebetegedettek adatait de nem kapta meg. Szóval azért kapizsgálják páran.
2021. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!