Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar jobboldal mitől lett...

A magyar jobboldal mitől lett ennyire kommunista barát?

Figyelt kérdés
Már korábban is megfigyeltem Észak Koreás videók alatti fideszes dicsérő kommenteket, de mióta van ez a kínai egyetem ügy sokkal több lett belőlük. A jobboldaliak elsöprő többsége mellszélességgel áll ki a kommunista párt mellett, mi ez a pálfordulás?
2021. ápr. 18. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
A Táncsics radikális balpárt a háttérből manipulálja a jobboldalt is.
2021. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
És eközben a fideszesek az ellenzéki összefogás pártjai komcsizzák.. :D
2021. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
*pártjait
2021. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
2: és eszükbe sem jut az ellentmondás, úgy fordulnak, ahogy éppen Viktor fütyül
2021. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok kormánypárti, viszont inkább jó kezdeményezésnek tartom a kínai egyetem megvalósítását, tekintve hogy az adott terülten az elmúlt 30 évben semmiféle beruházás/fejlesztés nem valósult meg, holott rengeteg potenciál lett volna benne. Budapest, de főleg a pesti részen vannak olyan területek amik barnamezős beruházásként megújíthatóak lehetnének, mégis teljesen kihasználatlanok.


Azzal egyetértek hogy a jobboldal szemmel láthatóan balra sodródott és ez a Jobbikon és a Fideszen is meglátszik.

A Mi Hazánk Mozgalom maradt az egyetlen párt akik a jobboldalt teljes skálán képviselni tudják, de az egy dolog hogy vannak radikális programpontjaik, még ha kormányra kerülnének akkor sem lenne bevezetve a halálbüntetés, de még a cigányságot sem érné semmiféle hátrány egyrészt az EU-s tagság miatt, másrészt a cigányság asszimilációja lenne a céljuk és nem a feltüzelésük.

Az is tény hogy Magyarország nettó ráfizetője az EU-nak a nyugati cégek révén, azonban a Kohéziós-alap ezt kárpótolná, viszont mivel a kormány feladata a kohéziós-alap szétosztása a megyék és önkormányzati fejlesztések/felzárkóztatások kivitelezésére erről a pénzről semmit sem tudni hogy hol köt ki, vagy hogy egyáltalán megvalósul belőle bármi is a játszóterek, sportpályák/sportlétesítmények építésén kívül.


Szóval MHM szavazóként (mert én bennük látom a jövőt) szintén úgy látom hogy rajtuk kívül nem maradt jobb oldali párt, de őket sem tartom szélsőjobbnak, manapság nem létezik szélsőjobb, senki sem náci és fajgyűlölésről sincs szó, szimplán egy hazafias, magyar, keresztény értékrendet képviselnek, úgy mint a történelmi magyarság.


Máskülönben Jobbikos szavazó lennék, ha nem a "Stand Up Comedy" Jakab Péter vezetné a pártot és főleg nem lennének tagjai az ellenzéki "összefogásnak".

2021. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Máskülönben Jobbikos szavazó lennék, ha nem a "Stand Up Comedy" Jakab Péter vezetné a pártot és főleg nem lennének tagjai az ellenzéki "összefogásnak".


Ha a Jobbik nem lenne tagja az ellenzéki összefogásnak, akkor tök felesleges lenne rájuk szavaznod, mert már most lehetne tudni, hogy jövőre megint 2/3-al nyer a fidesz.

2021. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"ó kezdeményezésnek tartom a kínai egyetem megvalósítását, tekintve hogy az adott terülten az elmúlt 30 évben semmiféle beruházás/fejlesztés nem valósult meg,"


Oda tervezték a diákvárost, amit a kormány megígért, cserébe Karácsony támogatja az atlétikai stadiont.

2021. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Nyilván a komcsi utódpártokkal együttműködő jobbikra gondolsz.
2021. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

8

Ha egyszer ez Orbán leváltásának egyetlen lehetősége nincs más választás.

2021. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"Ne azt nézék, amit...". Ismerős?
2021. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!