Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentumosok! A napelem még...

Momentumosok! A napelem még mindig atomerőmű szerintetek?

Figyelt kérdés

Pár év eltelte után végre FeGyőr is bevallotta, hogy az ominózus interjúban hülyét csinált magából. Sokan éveken át védték és próbálták megmagyarázni, hogy a napelem tényleg atomerőmű.


Szerintem ez eltörpül a mostani kijelentései mellett. Az Öszödi beszédben elhangzottakat mulasztásnak minősíti.


2014-ben és 2018-ban akiket még ellenfeliknek nevezett, 2019-ben szövetségeseik voltak. Amikor a riporter megkérdezte, hogy mi garancia, hogy nem fog a Fidesz felé fordulni, ha erre lehetősége lesz, nem válaszolt érdemben. Sokat beszélt, de nem mondott semmit.

Gyakran pedig hosszú másodperekig hallgatott, fogalma sem volt róla, hogy mint mondjon.


https://www.youtube.com/watch?v=W4ejIsd-GF8


A magyarázkodás persze azonnal elkezdődött: "Ez többek között azért van így, mert a vágott anyagba sajnos alig-alig érdemeltek helyet...".

Szegény megpróbált nagyon elegánsan, értelmesen fogalmazni, de gondja akadt a magyar nyelvvel.

alig-alig érdemeltek helyet = említésre sem voltak érdemesek



#fegyőr #momentum #Atomnaperőmű
2021. ápr. 19. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Marci interjúja teljesen elásta, kiderült róla, hogy egy nagyon buta ember. Az egy dolog, hogy műszaki dolgokhoz gőze sincs, de jogot érintő kérdésekre is csak össze-vissza dumált, pedig jogászként végzett.
2021. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
MZP klasszisokkal jobb volt.
2021. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

"Sokan éveken át védték és próbálták megmagyarázni, hogy a napelem tényleg atomerőmű."


Olyan sokan mégsem lehettek, mert először hallok erről, pedig minden reggelemet hírek olvasásával töltöm minden portálon és ide is gyakran feljövök.


"Gyakran pedig hosszú másodperekig hallgatott"


Nem néztem meg a videót, de alapvetően mi a baj azzal, ha egy ember elgondolkodik előtte a válaszán? Több embernek kéne ezt csinálnia, nemcsak a politikában.

2021. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

"Sokan éveken át védték és próbálták megmagyarázni, hogy a napelem tényleg atomerőmű."

Ez nem igaz.

"Gyakran pedig hosszú másodperekig hallgatott"

Ez igaz és nekem volt kínos, pedig nem vagyok lmp-s. Buta ember, ez nem kérdés. Jó, hogy elvállalta az interjút, mert legalább biztosan nem lesz miniszterelnök jelölt.

Ahogy Marci is mondja az interjúban, nem ismeri el ha hibázik, ezt az interjút is védi és mást, a vágást hibáztatja.

Nem véletlenül tartják sokan orbán2-nek. Populista, demagóg. Orbán talán nem ennyire buta, de ő se mer nyilatkozni, mert ugyanígy nem tudna válaszolni a kérdésekre, csak annyit, hogy soros, migráns, brüsszel.

2021. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

"Sokan éveken át védték és próbálták megmagyarázni, hogy a napelem tényleg atomerőmű."


Ez konkrétan nem igaz.

De tegyünk mellé, hogy a fidesz akkori elnöke azt mondta, hogy a balneológia a bálnák tudománya. Szóval interjúban mindenkivel megesik, hogy csacskaságot mond.

2021. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Konkrétan igaz. Bármnelyik netes fórumon csak szóba került, mindig akadt, aki megakarta magyarázni, hogy FeGyőrnek igaza volt, a napelem atomerőmű.

FeGyőrtől is most hallottam először, hogy beismerte a hülyeségét.

2021. ápr. 19. 13:35
 7/10 Torcsa90 ***** válasza:
Viszont ez a Partizán egy egész jó műsor.
2021. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van olyan linked cikkről, interjúról stb amiben bárki azt mondja, hogy a napelem atomerőmű mert én sem hallottam ilyet és érdekelne.
2021. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 28. 21:21
 10/10 anonim ***** válasza:
köszi. ez döbbenet, ezt még belőle sem néztem volna ki.
2021. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!