Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utcán miért nem viseli senki...

Utcán miért nem viseli senki a maszkot mikor a törvény előírja?

Figyelt kérdés
Kitört a meleg és 10 emberből 1-en van maszk az utcán. Naponta százak halnak meg, erre az emberek csoportokban beszélgetnek egymással maszk nélkül. 1,5 méter távolság sincs betartva.
2021. ápr. 21. 12:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
8%
20, rég megcáfolták ezeket, de fogyatékoskodj csak tovább :D
2021. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 hypno ***** válasza:
11%

#20


🤣🤣🤣


Te olyan maszkot használsz, ami felfújódik mint egy lufi, amikor kifújod a levegőt?

Mert ha nem, akkor mégis hogyan szívnád visssza az elhasznált levegőt?

2021. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
89%
Kényelmetlen, ronda, nevetséges, egészségtelen és haszontalan. Elég nyomós indok. Mondjuk nem is szólnak a hiánya miatt soha, pedig minden séta alkalmával találkozom rendőrrel.💃🏻
2021. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
88%

21 Azért a fizikát nehéz megcáfolni ha egy anyagot odateszel a szád elé kevesebb levegőt kapsz. Ehhez nem kell több diploma már egy 9 éves is tudja.


22 Jól látod igen felfújódik amikor kifújják és összehúzódik amikor vennének levegőt de nincs honnan. Főleg a munkavédelmi maszkoknál látom.

Az elhasznált levegő egy részét nyilván.

2021. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes ez mert a légutaink azért szabadok a természettől fogva mert azoknak így kell lennie. Erre mi majomemberek éppen akkor blokkoljuk mikor a legfontosabb lenne, egy lehetséges betegség időszakában szabadon, mindig friss levegőt belélegezni nem pedig a bepállott baktériumtenyészetből szipákolni folymatosan.
2021. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 qkker1 ***** válasza:
88%

1. semmit nem ér

2. rohadtul elegem van ebből a hisztiből

3. alig kapok benne levegőt.

2021. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 qkker1 ***** válasza:
94%

"Oltott vagyok es mar nem tudok fertozni."


Ugyanúgy elkaphatod, fertőzhetsz, csak még belédnyomnak egy teszteletlen vackot.

2021. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
90%

1. Nem igaz, hogy senki nem hordana, a többség betartja ezt a hülyeséget.

2. Én nagyon tisztelem azokat, akik bátrabbak nálam, és nem vetik alá magukat ennek a totálisan értelmetlen, sőt káros szabálynak. Én sajnos félek a büntetéstől, nem vagyok gazdag.

2021. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
93%
Természetellenes, fölösleges, kényelmetlen, és ha már kint vagyok a szabad levegőn, szeretnék normálisan levegőt venni.
2021. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!