Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lölö komolyan összehá...

Mészáros Lölö komolyan összeházasodik Várkonyi Andreával? Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
Milyen érdekek játszhatnak közre? Valami komoly politikai összefonódás lehet emögött, ne akarják elhitetni, hogy szerelem van köztük.

2021. ápr. 22. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Várkonyi Andreával én is összeházasodnék.

Andi pedig kifejezetten szeret megnyílni a sikeres férfiak előtt.

Nem látok semmi rejtély ebbe a történetben.

2021. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem kellene úgy tenni, mintha ez lenne az egyetlen érdekházasság, amit valaha életedben láttál. Csak itt mindkét felet jól ismeri az egész ország, Kisfőnök Jóskát és Műkörmös Mancikát meg nem. Pedig ugyanaz történik itt is, csak kicsit több a nulla a bankszámlakivonaton.
2021. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Ki nem sz@rja le???
2021. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
A szerelem vak 🤑.Én is szívesen hozzámennék Mészáros úrhoz pedig imádom a nőket.
2021. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Valahol olvastam egy kommentet, miszerint 'Love is in the NER'...
2021. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 molnarmarcell21 ***** válasza:
66%

Őszintén szólva rejtély előttem. Könnyű azt mondani, hogy a pénzről szól az egész, de Várkonyi egy befutott (ráadásul intelligens) híresség, akinek nincs szüksége Mészárosra.


Mészárosnak ennyi pénzzel meg simán jutna egy 46 éves anyuka helyett két 23 éves.


Mi van, ha ez tényleg szerelem?

2021. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%

Ami érdekes, hogy M. L.-től még sosem hallottam nagyképű, beképzelt dumát. Bocskor egy beképzelt majom volt, 12 évét rabolta, nem vette feleségül, utána jött a másik beképzelt majom a mesterfodrász Zsidró.

Ezek után gondolhatta V. A. kb. ezt: “Okos nő vagyok, ezek a nem is igazán pénzes majmok csak kihasználtak. 46 évesen most már jó partit kell csinálnom, ahol már nem a férfi külső sármját kell néznem, hanem azt, hogy mennyi megbecsülést kaphatok tőle, mennyire tudom irányítani (más nők után ne járjon). Bizony sikeres ülteasszonnyá kell válnom, nevetségesek azok akik 50 felett is színpadon, kamerák előtt, bulvár hírekben akarnak szerepelni szép nőként.”

2021. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%

#6

Várkonyi a napi megélhetésért dolgozik. Lehet, hogy nincsenek anyagi gondjai, de dolgoznia kell. Lölö mellett nem kell majd és olyan életszínvonalon élhet amit munkából sosem tudna megtermeteni magának.


Lehet lölönek úgy sem áll már a cerka, csak élvezni akarja egy normális nő társaságát, arra meg ideálisan egy Várkonyi golddigger Andika, mint egy 20 éves vihogó bögyös lányka.

2021. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%

Kedvelem Bocskort mert jó témákat hoz fel műsorában.

Sajnálom hogy elváltak.


Sajnálom Mészáros Lőrincet is meg Várkonyi Andreát is nem lehet könnyű hogy mindenki irigykedik és mocskolódik rajtuk.


Szép magyar szokás ez.

2021. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

Jó füstszagú lesz a közös gyerek...

Miért kell karamellizálódni ?

Fajtalankodik ez a nő.....

2021. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!