Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik egy éve lelaposföldhívőzt...

Akik egy éve lelaposföldhívőzték, meg bolondnak tartották azokat, akik azt jósolták, hogy majd lesz oltási kártya meg diszkrimináció, azok most mit mondanak?

Figyelt kérdés
Akkor mégsem vagyunk konteós idióták?

2021. ápr. 23. 12:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
42%
Na megjött már az IQ osztag... 😂😂😂
2021. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
76%
Látod kérdező ezekre mondjuk hogy zártosztályosok.
2021. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
67%
Az meg már tényleg a röhej magasfoka mikor ez a sok árufeltöltő virológus szakértő dobálózik hogy kik meg hogy rettegnek, mikor másról se szól az életük mint picsogásról hogy a bilgéc ki akarja őket írtani, meg diszkrimináció meg lópikula.
2021. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
16%
Inkább az pofázzon utolsó aki kivolt téve ennek még ha "csak" árufeltöltő mint az olyanok mint te akik a szobában begubózva hallgatta a híreket mint más a horror filmet :D
2021. ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok kokteo hívő, de aki az manapság teljesen meg tudom érteni sajnos. Bolondot csinálnak az emberből, mindentől félni kell már. Az oltástól, a vírustól. Úgy ahogy van undorító ez a vírus, borzasztóan sajnálom akik elhunytak ebben, kész horror az egész. Én nem terveztem beoltatni magamat. Bejártam az elmúlt évben majdnem az összes kórházat (családtagok miatt), laktam egy ideig az egyik gócpont területén, mindig rajtam van a maszk, betartom a higéniát és nem lett egyikünknek semmi baja, hála a Jó Istennek. Jobb lenne inkább erősíteni a szervezetet és nem a legyengített vírust közvetlen belénk fecskendezni. Ha meg nem regisztrálsz a kényszeroltásra, marad a szobafogság. Vicc.
2021. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
50%

"Oltási kártya", vagy "sárga kártya" ill. sárga könyv korábban is volt azokban az országokban, ahol járványveszély miatt előírás volt bizonyos oltások igazolása. Többnyire Afrikában és Ázsia egyes országaiban. (Nekem is volt ilyen -néhány országba kötelező volt a sárgaláz-, kolera-, stb. oltás.)

Eddig nem volt ilyen jellegű világjárvány.

2021. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!