Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan Európai ország ahol...

Van olyan Európai ország ahol be van tiltva az oltásigazolás?

Figyelt kérdés
Vagy csak nálunk lesz divat a plasztik kártya diktatúra?

2021. ápr. 23. 20:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2021. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

A kérdésre válaszolva, nincs olyan európai ország ahol "be van tiltva az oltásigazolás"


Sőt, szerintem nincs olyan ország ahol nincs oltásigazolás.


Kevered a védettségi igazolvánnyal, de azért, hogy segítsek neked mint egyszerű diktatúrázónak aki egy kérdést se tud feltenni. Olyan ország sincs ahol a védettségi igazolvány van betiltva. Olyanok vannak akik nem alkalmazzák.

2021. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
19%
Németországban is ezt tervezik
2021. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs, majd úgy 1 hónap múlva kérdezz rá ismét, addigra lesz.
2021. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem, hogy ahol TILOS embereket megkülönböztetni a beoltottságuk alapján?

Ha van, akkor oda költözünk a párommal és oda fogunk adózni. HO-ból dolgozunk szóval tök mind1, egyébként is a hócipőnk tele van azzal ami ebben az országban van.

2021. ápr. 23. 20:09
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Más országokban is ezt tervezik, ne hidd, hogy csak itt akarják. EU szinten is akarnak igazolványt.
2021. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
"hogy ahol TILOS embereket megkülönböztetni a beoltottságuk alapján" A francia kormány nem támogatja a nem beoltottak diszkriminációját,d e a legtöbb Eu-s kormány igen.
2021. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
Na, egy újabb kiköltöző, akkor induljatok, pá.
2021. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%
Én még nem szóltam hozzá ehhez a témához, mert tulajdonképpen se pró, se kontra rohadtul nem érdekel, de kezd most már irritáló lenni, úgyhogy visszakérdezek: Komolyan ennyire be vagytok szarva egy szuritól? Hát van, amikor az embernek nyolc órás műtétje van, és kések járnak benne, akár altatás nélkül... Az a beugró kezdésnél, hogy huszönöt tizenkétszer akkora érzéstelenítőt beléd döfnek, aztán jön a kés. Majd akkor mi lesz, ha műteni kell valamidet? Orvostudomány helyett jön majd a gyógyfüvekkel vajákolni a bábasszony?
2021. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Oda megyünk lakni, ahol nem kell chip-et kapni.

Elhatároztunk hogy mi túl fogjuk élni ezt a népirtást, bármilyen áron.

2021. ápr. 23. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!