Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan Európai ország ahol...

Van olyan Európai ország ahol be van tiltva az oltásigazolás?

Figyelt kérdés
Vagy csak nálunk lesz divat a plasztik kártya diktatúra?

2021. ápr. 23. 20:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

#10


Olyanok vagytok mint a laposföld hívő birkák.. csak éppen ti jogfosztottak lesztek :)

2021. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogjátok, mert az eü dolgozókat már nagyrészt végig oltották, szóval ha népirtás van, akkor sajnos tényleg csak nyócáltalánosos vajákos marad.
2021. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Hacsak egy szuri lenne, semmi bajunk nem lenne vele. De ez egyértelműen arra irányul, hogy a túlszaporodott Föld lakosságát megtizedelje.

De mi nem leszünk köztük. Ez az ország egyébként is már a balkán szinten tart, Európa egyik legszarabb országa, így nincs sok szívfájdalmunk itt hagyni.

2021. ápr. 23. 20:21
 14/27 anonim ***** válasza:
39%
Hogyne. A világuralmi billgéccek minden vágya hogy hogy kiirtsák az értelmiséget, és helyette ezt a sok laposföldhívő, csipszelő félidiótát tartsa meg :-)
2021. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Mi is értelmiségiek vagyunk, én közgazdász a párom mérnök.
2021. ápr. 23. 20:25
 16/27 anonim ***** válasza:
91%

9

"Én még nem szóltam hozzá ehhez a témához,"

Így is kellett volna maradnia.

2021. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
16%

#15


Nézz utána a statisztikáknak, az értelmiség oltatja magát és a tanulatlan proli banda aki a Facebook bejegyzéseknek meg egyértelmű konteoknak dől be (mint te a chipses dumával) az ellenzi az oltást.


Valószínűleg hazudsz ezzel a közgazdász meg mérnök dumával , mivel egy kérdést se tudsz rendesen kiírni, szóval sanszos, hogy egy DK-s fiatal vagy.

2021. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Érdekes, mi pont úgy tapasztaljuk, hogy a tudatlan vidéki buta embereket oltják halomra, akik ki is posztolják, hogy "beoltatom, magam ÉRTED"

Hát értem/értünk ne tegyétek, ne adassátok be magatokban a pár éven belül halált okozó vakcinát, mert én se/mi se tesszük meg értetek!

2021. ápr. 23. 20:30
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
15: közöttük is van idióta, de a tanulatlan réteg messze bizalmatlanabb, mert nem érti azokat a szavakat hogy mRNS, vírusvektor, rekombináns meg ilyesmi.
2021. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
19%
18: egyetemi dolgozó vagyok (orvosegyetem), csak az nem vette fel az oltást, aki három hónapon belül fertőzött volt. Orvosok közül is gyakorlatilag mindenki. Pedig még csak nem is vidéki bunkók, hanem elit pöstiek.
2021. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!