Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan Európai ország ahol...

Van olyan Európai ország ahol be van tiltva az oltásigazolás?

Figyelt kérdés
Vagy csak nálunk lesz divat a plasztik kártya diktatúra?

2021. ápr. 23. 20:03
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Azt hiszed az orvosok nem feláldozhatóak?

Ébresztő! A robotok már ezerszer jobb diagnoszták lesznek mint Dr. House, jóval ügyesebb sebészek mint bármelyik ember a Földön!

Tényleg azt hiszitek, hogy az egészségügyi dolgozók feláldozhatatlanok? Épp ellenkezőleg, nem fognak kelleni a jövőnek.

2021. ápr. 23. 20:35
 22/27 anonim ***** válasza:
44%
Huh, nagyobb a baj mint hittem. :-D
2021. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
23%

"De ez egyértelműen arra irányul, hogy a túlszaporodott Föld lakosságát megtizedelje.


De mi nem leszünk köztük."


Nos... Ha én indítanám el ezt a tizedelést, akkor én a vírust engedném szabadjára. És az oltás lenne az az ellenszer, amivel embereket lehet megfélelmlíteni és gyakorlatilag szolgává, lekötelezetté tenni. Mindezt úgy csinálnám, hogy a vírust egyre erősebbé tenném, aztán "önkéntessé" tenném az oltást, megnézném, hogy ki az, aki megfelel az elvárásoknak és beadat magának bármit. Aki meg "ellenáll", azt hagynám megdögleni. Szóval viszlát, és kösz a halakat. Ha már egyszer mögöttes tartalmat sejtesz, akkor legalább gondolkodj értelmesen és logikusan.

2021. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, te ezeket a dolgokat honnét veszed hogy népirtâs, meg pár éven belül meghalnak az oltástòl? Egy nap felkeltél és megvilágosodtál vagy ez az agyevő bogár munkája hosszú évek alatt?
2021. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a forrás, mert ha ilyen dolgokat mondunk, hogy emberek megölése, meg chip, akkor egy linket tegyél már be, kérdező, hogy mi a forrása az információidnak.
2021. ápr. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24%
Hát kérdező, Ausztria szintén behozza a zöld útlevelet, ami belépő is lesz az osztrák vendéglátó iparba. Szóval oda sem tudsz sajnos költözni:-(
2021. ápr. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Attásko válasza:
Ezt a népírtás témát imádom. A szupergazdagok, akiket csak a pénzük érdekel, megölnek minket, mert miért ne. Logikusan, ha megritkítanak minket, akkor kevesebb a munkaerő, ezért annak a kevésnek is többet kell fizetni, és a piac is kisebb lesz. 100% profit
2021. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!