Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltakoztok vagy oltásellenesek...

Oltakoztok vagy oltásellenesek vagytok, és baloldaliak vagy jobboldaliak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 23. 23:57
A kérdező szavazást indított:
Oltakozok, jobboldali vagyok.
Oltakozok, baloldali vagyok.
Oltásellenes vagyok, jobboldali vagyok.
Oltásellenes vagyok, baloldali vagyok.
42 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem oltok, nem fogok oltani és semmilyen oldalon nem állok. Csak nem akarok, hogy szétbasszák mások az életemet. És ez ellen fel kell lépni....
2021. ápr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Semmilyen nem vagyok. Unom már ezeket az "oldalakat", mindkét oldalon saját pecsenyéjüket sütögető kártékony politikusok vannak.

A vírusról meg annyit, hogy nem oltakozni kéne, hanem megtalálni azokat akik laborokban gyártják az újabb és újabb mutánsokat, és a világtörténelem legsúlyosabb büntetését adni nekik tömeges bioteroritmusért.

2021. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Emlékszem tavaly az volt a duma, hogy minél tovább mutálódik a vírus annál jobb,mert annál gyengébbé válik,most meg úgy szaporodnak az egyre durvább fajtái mintha ellenkezőleg működne mint amit a tudomány eddig megtanult a vírusokról.
2021. ápr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Nincs olyan, hogy jobb meg bal oldal már. Ez csak Orbán elvtárs uszító hülyeségének egyike.

Így a kérdés sajnos értelmetlen, nem tudok szavazni. Egyébként oltásellenes vagyok és Ellenzéki Összefogás (Jobbik/DK szimpatizáns) szavazó vagyok.

2021. ápr. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

#4!


Pontosabban: Van a konzervatív oldal és az ideológia- és értékrendmentes ellenzék.

2021. ápr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Én Mi Hazánk-os vagyok, nem vagyok oltás ellenes, aki szeretné oltsa be magát nyugodtan. Én azért nem oltattam be magam eddig, mert egyrészt tartok attól hogy előjöhet ismét az epilepsziám, másrészt 4 hete estem át a víruson és nálam 22 éves létemre semmi tünetem nem volt, szüleimnek is csak hőemelkedésük volt.

Nem oltás ellenes vagyok, csak szimplán nem kérem az oltást.


Azzal hogy most átestem rajta feleslegesnek tartom beoltatni magam, viszont ahogy írtam nem szeretném újra átélni az epilepsziát, így inkább kockáztatom hogy elkapom újra a vírust.


Hozzáteszem:

Munkahelyen jelenleg úgy kezelnek mintha leprás lennék, annak ellenére hogy a legtöbben be vannak oltva. A NER szerint 10+3nap karantén elegendő ahhoz hogy megszűnjön a fertőzésveszély. Tehát azok tartanak tőlem akik beoltották magukat.


Olyan esetből pedig már több is történt hogy valaki megkapta az oltást, majd elkapta a vírust és fertőzni is tudott. Attól hogy valaki beoltatja magát csak saját magát fogja védeni a vakcinával, a vírust egyrészt elkaphatja, másrészt továbbadhatja, szóval igen, a védettségi igazolványt én diszkriminatívnak tartom.


Továbbá a vakcinák gyártói az EU-s jogszabályok értelmében a vakcinákért hosszútávú felelősséget nem vállalnak, mivel a vakcinákat a gyors kifejlesztés miatt nem tudták megfelelően tesztelni, így a tagországoktól az oltásokért cserébe azt kérték hogy az esetleges vakcinákból adódó megbetegedésekért, károkért, vagy bármiféle rendellenesség fellépése esetén a gyártót ne terhelje pénzbírság.


Én úgy gondolom hogy nem állok készen az oltásra, így nem jelentkeztem, meg hát nem tartozok abba az idős korosztályba sem amelyik közismerten veszélyeztetett.


A kormány pedig ha már csak az oltást tudja hangsúlyozni elsősorban a kételyeket oszlassa el, honnan tudjam hogy nem fog előjönni az epilepsziám az oltás következtében, amikor még a házi orvos is csak annyit mondott hogy "lehetséges".

Akkora bizonytalanság van az egész vírus és a vakcinák körül, mégis elvárják az emberektől hogy beadassák az oltást, én megértem azokat akik nem szeretnék beadatni, vagy inkább várnak a fejleményekre, elvégre olyan vakcinákról beszélünk amik kísérleti stádiumban vannak. Lehet védettséget adnak, de még az sem tisztázott hogy mennyi ideig.

2021. ápr. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

#3 Nem, ebben tévedsz.

A covid már 2014 óta közöttünk van és folyamatosan mutálódott is. Mit gondolsz hogy jött létre a covid-19? Tudom-tudom szerinted a kínaiak csinálták laborban, de ezt most tegyük félre! Mutációval jött létre.

Nem tévedtek az orvosok, virológusok és nem gondolták rosszul, idővel tovább mutálódik és majd lesz egy stabilabb, gyengébb változata.

A tévedés annyi volt hogy azt hitték az a legrosszabb változata ami 2019-ben elindult és körbefertőzte a világot.

Sajnos nem így volt, még tovább romlott a helyzet.

Mint amikor elsüvít melletted egy labda és azt gondolod akkor volt a legmagasabban, onnantól már esni fog lefelé. Tényleg le fog esni előbb-utóbb, csak ez a labda még nem volt a legmagasabban, még megy felfelé egy ideig. csak remélhetjük hogy a védőoltásokkal lecsökken annyira a fertőzőképes lakosságszám, hogy csökken a mutáció lehetősége is és már nem lesz még rosszabb.

2021. ápr. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

A pénzéhes nemzetközi maffia új

hadseregének az'egészségügy-nek a magyar főparancsnoka kiadta az elsöprő invázióra - a D-napra' a parancsot!


ldáig nem tudom, hogy mi a szart csináltak, de azt az érzetet akarják most kelteni - a népességgel háborúban állók- mintha mindenki verné magát az oltásért, csak idáig visszafogták magukat!


No, de majd most! ... tááá-ma-dáás, előóő-re!... Mindenki, aki nem akar lemaradni a haza vedelméről (ami hazafias kötelességünk!) az azonnal jelentkezzen a legközelebbi - egészségügyet kiegészítő parancsnoki megfigyelő harcállásponton, azaz - a körzeti 'Mengelénél'!


Ez parancs.. ne bosszantsák föl a vásári papagájt, mert baj lesz!... Aztán majd lehet

menni focizni a felcsúti stadionba! Az oltottak majd dögcédulákat fognak kapni, hogy tudhassuk kik azok a hiszékeny, kollaboráns elemek, akiken még elsózhatunk néhány plusz oltást! Ezek majd jutalom képpen a foguk mellett szívhatnak egy kis levegőt is! (amig .!)


...idézet vége...

2021. ápr. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Igazából egyik oldali se vagyok. Azt tudom, hogy a komcsik (pl fidesz) ellen vagyok. Nem rettegek, nem szeretnék oltani, de az engedmények miatt legalább egyet még is oltatok (már azért is küldik az oltásigazolványt).
2021. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Igazából egyik oldali se vagyok. Azt tudom, hogy a komcsik (pl. DK, Momentum, MSZP) ellen vagyok.
2021. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!