Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért háborog a sok oltásellenes?

Miért háborog a sok oltásellenes?

Figyelt kérdés

Úgy csinálnak mintha meglepetés lett volna az, hogy csak igazolással lehet majd menni bizonyos helyekre.


Mire számítottak? Hogy dísznek lesz a kártya? Hogy majd az oltott bemegy a moziba kártyával, ő meg ugyanúgy kártya nélkül?


Miért fosnak ennyire a nyilvánvalóan veszélytelen (megfelelő mértékű minta) oltástól?


Személyes kedvencem amikor a dohányos erlhízott alkesz prolik jönnek ezzel, hogy ki tudja mit okoz 10 év múlva.


Nem fogja fel a sok ökör hogy ha elhúznának oltásra akkor pár hónapon belül az egész ország élhetne teljesértékű életet? Izraelben már maszk sem kell !!


Mi meg majd hordhatjuk mert a 8 műszakban dolgozú dohányos túlsúlyos Józsi fél az oltóanyagtól. Parádés.



2021. ápr. 23. 14:48
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
42%
Én szénné röhögöm magam rajtuk. Itt tombolnak, közben egy kanál vízben meg tudnának mindenkit fojtani aki beoltatta magát, vagy éppen betartja a szabályokat, de ők a nagy szabadságharcosok, meg őket korlátozzák az alapvető emberi jogaikban (mozi, koncert, mint alapvető emberi jog :D), meg majd sárga csillagot kell viselniük :DDDDD Kész komolyan.
2021. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
62%

Igen. Nem lehet állami erőszakkal rákényszeríteni senkit. Aki fél a vírustól, és ezért beoltják, saját döntés. Aki pedig nem akar oltást, az a saját felelőssége.

Nem szabad egy demokratikus országban bizonyos embercsoportokat hátrányosan megkülönböztetni. Usában ezért már szarrá perelnék az államot, és nyernének is, mivel ott valóban betartják a jogokat!

2021. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
60%

"Nem fogja fel a sok ökör hogy ha elhúznának oltásra akkor pár hónapon belül az egész ország élhetne teljesértékű életet? Izraelben már maszk sem kell !!"


Akik az ilyen pitiáner zsarolásoknak bedőlve döntenek az oltakozás mellett, azok nagyon gyenge jellemek mind.

2021. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
75%
Én már csak röhögök az egészen úgy ahogy van, oltásellenesekkel és vírusrettegőkkel együtt.
2021. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
69%
Én már megkaptam mindkét oltást, szputnyikot, de ettől nem tekintek másokra másodrendű állampolgárként. Teljesen jogos ha valaki úgy dönt hogy nem adja be a teszteletlen, vérrögös vakcinát.
2021. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen logikus döntés, nyilván motiválni kell az embereket az oltásra, ennyi erővel az oltott reklamálhatna hogy akkor ő mégis minek adatta be magának.
2021. ápr. 23. 14:54
 7/53 anonim ***** válasza:
73%
Én leginkább az itt "oltásellenes"-ező provokátorokat nem értem.
2021. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

ma 14:52


Jólvan nagy lázadó akkor ülj otthon egész nyáron xd

2021. ápr. 23. 14:56
 9/53 anonim ***** válasza:
61%

És még a magyarok nem szolgalelkűek? :D

Ha az állam azt mondja, hogy oltass akkor ez kötelező, és aki nincs beoltva az másodrendű állampolgár, ellenség lesz.

Tiszta náci Németország.

2021. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
82%

"...ennyi erővel az oltott reklamálhatna hogy akkor ő mégis minek adatta be magának."


Például azért, mert nem biztos abban, hogy a szervezete képes segítség nélkül legyőzni a vírust, és inkább nem teszi kockára az életét hogy kiderítse? Ha meg biztos benne, minek adatta be? Nem tartottak pisztolyt a fejéhez... Meg egyáltalán minek kell megint szakadékot teremteni az emberek közé? Van akinek szükségtelen a vakcina, másokra egyenest veszélyes, míg megint másoknak jobb ha beadják, vagy épp lehet ez menti meg az életét. Felnőtt emberekről beszélünk, akiknek saját akaratuk, és saját döntéseik vannak. Illene ezt tiszteletben tartani a fentieknek is.

2021. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!