Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz e számottevő ellenállás...

Lesz e számottevő ellenállás a védettségi igazolvánnyal szemben a nemrég kiderült részletek fényében?

Figyelt kérdés

Vagy a magyar bebizonyítja hogy tényleg egy birka nép? (Eszembe jutott egy metafora kormányzati péniszről és állampolgári farpofákról de inkább nem írom le).

Nem vagyok egy emberi jogi aktivista aki mindig az emberi jogokkal jön de a védettségi igazolvány ötletét olyan szintű és szégyentelen jogtiprásnak tartom amire a kommunizmus óta nem volt példa.



2021. ápr. 24. 09:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem.Birka nép a magyar.
2021. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Nem baj, mert 10 éve azt hallgatom, hogy diktatúra.

Most tényleg érdekes a szituáció, de most valahogy az EU meg a nagy ellenzék is kussol.

Hol van Jakab meg a többi semmirekellő?

2021. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%
Az teljesen lényegtelen hogy te a konyhaasztal mellett mit tartasz éppen jogtiprásnak. Vannak ennek megállapìtására megfelelő szervek mind Magyarországon, mind nemzetközi szinten, egyelőre senki sem háborgott
2021. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos az elmúlt évtizedek azt mutatják, hogy birka nép vagyunk, és bármit meg lehet velünk tenni.
2021. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%

3.


A Tasz már jelezte, hogy mi van.

Szal legközelebb tájékozódj!

2021. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

szerintem ez attól függ, hogy ez a patkány fidesz létrehoz e kimondottan erre a mi adónkból egy felügyeleti szervet, mint amilyen pl a nav.

akik aztán járnak éjjel nappal ellenőrízgetni, mint azok a bu zik.


a konditerem szerintem sima ügy lesz.

le fogják sza rni a kártyát, verseny engedély nélkül is jártam eddig is.

a vendéglő kocsma már szelektáltabb lesz, de mivel a vendéglátás szabálya a mindent a vendégért, így nem tudom hogyan fog megvalósulni, hogy bemegy egy 6-8 fős társaság a vendéglőbe előre asztalt foglaltatva, vagy mondjuk kibérlik a helyet esküvői ebédre ami mondjuk 800e-1milla a vendéglátó helynek.

és akk majd jön szerencsétlen pincér mindenkitől végigkérve a kártyát?

lepofoznák a ge cibe szegényt.

2021. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%

#5 nah mit mondott a TASZ?

Komolyan azt gondoljâtok amúgy hogy ha ez az intézkedés ennyire diszkriminatív lenne, akkor az egész EU csak ülne ölbe tett kézzel?

2021. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
#7 Igen. Az EU-t csak akkor zavarja a diszkrimináció, ha védett fajok ellen irányul.
2021. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
#8 ja értem, most már az EU is benne van az összeesküvésben :D
2021. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Az EU már többször bebizonyította, hogy szarik mindenkinek a fejére.
2021. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!