Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy szinte mindent...

Most hogy szinte mindent igazolványhoz kötnek, érdemes emiatt beoltatni magam?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 12:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
A vírus elleni védelem és embertársaid védelme miatt érdemes beoltatni magad.
2021. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
Így van, magad és a környezeted miatt fontos.
2021. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Most már pont hogy nem érdemes és nem szabad, nem szabad engedni a zsarolásnak és hagyni kiépülni egy diktatúrát.
2021. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

Ha tartasz a vírustól, ha nem bírod tovább elviselni a kiközösítést a munkahelyen, ha a veszélyeztetett korosztályba tartozol, ha van pénzed étterembe, moziba és egyéb szórakozóhelyekre járni, akkor mindenképpen oltasd be magad.


Én át estem a víruson, mégsem tartok igényt a kártyára, szerintem egy szánalmas diszkrimináció, ami csak még jobban megosztja a társadalmat.


Munkahelyen pedig úgy kezelnek mintha leprás lennék, azt hiszik hogy mivel átestem a víruson akkor fertőzök és ők úgy tartanak tőlem hogy ők be vannak oltva. Úgyhogy én csalódtam az emberekben, 15 év közös munka után úgy bánnak velem mint valami csótánnyal, jövőhéten tervezek felmondani.

2021. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ez csak egy apró kis nátha, egyáltalán nem félek tőle. Csak a gyengékre veszélyes, szerintem szégyenletes gyengének lenni
2021. ápr. 24. 12:28
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező TROLL!
2021. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De ha nem akarok diszkriminálva lenni akkor muszáj beoltatni magam..
2021. ápr. 24. 12:29
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Neked nem kell. Ne oltass.
2021. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%

Természetesen ahogy akarod, mindenkinek saját döntése, csak rád és az orvosodra tartozik. Ebbe nem szólhat bele senki, nincsenek befolyásoló tényezők, megfontolod a kérdést és következmények nélkül dönthetsz,100% magánügy.

DE!

Ha mégsem oltatod be magad egy senkiházi bugris hülye laposföldhívő oltásellenes vírustagadó ezós szektás konteós tömeggyilkos terjesztő parazita vagy, akit elzárunk mindentől és mindenkitől és ahogy és ahol csak lehet ellehetetlenítjük az életed.

Tiéd a döntés 🙂

2021. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
Csakis az igazolvány miatt felesleges oltatni, mivel az úgyis a kormány bukását fogja elhozni, ha tényleg a kedves náci időkhöz hasonlóan meg lesznek különböztetve az emberek.
2021. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!