Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy szinte mindent...

Most hogy szinte mindent igazolványhoz kötnek, érdemes emiatt beoltatni magam?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 12:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%

4.

"Én át estem a víruson, mégsem tartok igényt a kártyára, szerintem egy szánalmas diszkrimináció, ami csak még jobban megosztja a társadalmat."


Nem estél át semmiféle víruson, egyszerűen kamuzol, aki átesett a víruson, az automatikusan kapja a kártyát, nem kell kérnie, hat hónapra érvényes.


"Munkahelyen pedig úgy kezelnek mintha leprás lennék, azt hiszik hogy mivel átestem a víruson akkor fertőzök és ők úgy tartanak tőlem hogy ők be vannak oltva."


Mivel ma már kb. nyolcszázezer emebr kapta el a vírust és mindenki vagy maga is átesett rajta vagy ismer valakit, aki fertőzött ,ez is egyértelműen csak kamu és nem is fogsz felmondani.


ui. ezt már korábban leírtam, de ismtélés a tudás anyja...

2021. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
51%

"Az a furcsa, hogy ezt honnan tudod, ugyanis nem közölnek ilyen adatot."


Onnan, hogy megkérdem a covid osztályon dolgozó ismerős orvost meg ápolót ők mondják, hogy 30-55-ig vannak a betegeik 90%-ban a fölött szinte senki.

2021. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
85%
Na igen, Mr és Mrs Ismerős, akik mindig a megfelelő helyen vannak ha alá kell támasztani a mondandónkat.
2021. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

21-es

"Nem estél át semmiféle víruson, egyszerűen kamuzol, aki átesett a víruson, az automatikusan kapja a kártyát, nem kell kérnie, hat hónapra érvényes."


Ha az illető otthon kihordja lábon a covidot, akkor ki fog neki automatikusan kártyát küldeni? Az anyukája?

2021. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!