Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy szinte mindent...

Most hogy szinte mindent igazolványhoz kötnek, érdemes emiatt beoltatni magam?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 12:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
37%

10! Nyugi még mindig a jobboldaliak az elutasítóak az oltással kapcsolatban! Tudod ez van ha éveken keresztül riogatják őkt, hogy "Sorosmigráncsbrüsszelvilágösszeesküvésamagyarokellen" most meg fosnak a "becsippeltbilgéjtccoltástól".

Ha megnéed a legelvakultabb jobberek a legnagyobb "járványszkeptikusok" meg oltásellenesek.

Az "oltásellenesazellenzék" dumát nem kéne erőlteni, nem vesszük be.

2021. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem, mivel 2 hét múlva jön az indiai dupla mutáns, és a mostani oltás semmis lesz az ellen.
2021. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
19%

Az ellenzék oltás ellenes. Én jobboldaliként szimplán nem oltatom be magam, mert nemrég estem át a víruson.

Viszont nem terjesztem a baromságokat a vakcinákkal kapcsolatban, nem bizonytalanítok el más embert. Aki igényt érez rá nyugodtan oltassa be magát.

2021. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%
5 hónapja oltanak mégis dübörög a vírus, akkor mi értelme oltakoznod?
2021. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
43%

"5 hónapja oltanak mégis dübörög a vírus, akkor mi értelme oltakoznod?"


Látom nem zavar, hogy 90%-ban az olyanok között "dübörög" akik nem kapták meg az oltásaikat. nem "furcsa", hogy alig van 65 évnél idősebb új fertőzött a korábbiakhoz képest? Mert ugye ők már kaptak oltást.

2021. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Azt a kérdést tedd fel: Megéri a hátralévő élethosszodat esetlegesen 2-3 évre kurtítani csak azért, hogy most nyáron szórakozhass?
2021. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
62%

" nem "furcsa", hogy alig van 65 évnél idősebb új fertőzött a korábbiakhoz képest"


Az a furcsa, hogy ezt honnan tudod, ugyanis nem közölnek ilyen adatot.

2021. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%
Mire megjön a kártyád addigra újra zárva lesz minden a mandzsúriai triplagigamutáns miatt, szóval a kártyáddal majd kitörölheted a s...
2021. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%

Pont azoknál alakul ki nagyobb valószinűséggel posztcovid szindroma akik csak "kis náthával" esnek át a fertőzésen.

Utána akár fél évig is jelen van a virus a szervezetükben és krónikus immunválaszt generál. Aki megfertőződik, a következő 6 hónapban 60 %-al nagyobb eséllyel hal meg, mint aki nem kapja el.

És a posztcovid szindrómásokon is NAGYBAN segit az oltás mivel erősebb immunválaszt generál.

Ennyit a sok tudatlan oltás ellenes bégetőről. A tesóm is ilyen de nem vitatkozok vele.

2021. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
41%
Hát én semmi esetre sem oltatnám be magan,mondjuk engem nem érint mivel már túl vagyok a víruson és megkaptam a kártyát őszig.
2021. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!