Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem oltottként meddig leszek...

Nem oltottként meddig leszek másodrendű állampolgár? Meddig leszek kitiltva az éttermekből, mozikból, múzeumokból...stb?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 22:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Amíg be nem oltatod magad :)
2021. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Örökre... üdv egy nem oltott.
2021. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Tehát örökre?
2021. ápr. 24. 22:03
 4/25 anonim ***** válasza:
7%
Remélhetőleg örökre. Majd ha szépen pitizel a járdáról, a maradékjaimat feléd dobom.
2021. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Kapcsolodom a 2-es valaszolohoz.Annyival egeszitenem ki hogy ne busulj hogy ezektől búcsút kell intened mert mindegyiket lehet helyettesíteni,ráadásul neked hosszabb és egészségesebb életed lesz mint a beoltottake.Ők mennek önszántukból a vágóhídra :)
2021. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Undorító. Sehol máshol nem terveznek ilyen fa$$ágot bevezetni Európában. Ugyanazt a diszkriminációt fogjuk elszenvedni, mint amit a zsidók a náci Németországban. Egyébként hogy nekem milyen betegségem van, vagy milyen oltást kaptam, az az én MAGÁNÜGYEM, amit az orvos sem adhat ki másnak az engedélyem nélkül. Ha be is oltatnám magam, akkor se kérdezhetné meg tőlem senki, hogy be vagyok e oltva. Én turbófideszes voltam még 2 évvel ezelőtt is, de lassan kezdem belátni, hogy tényleg sérül idehaza a jogállamiság.
2021. ápr. 24. 22:10
 7/25 anonim ***** válasza:
66%

Karbonsemleges világ következik, klima lezárások is lesznek az EUban.

Ez az új normális!

Kussba oltatod magad félévente, elektromos autót használsz,zöldséget eszel,szóját bogarakat, és pár hónapra mindent leállítunk majd hogy megmentsük a földet.

2021. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező , elárulom, hogy mindenhol be lesz ez vezetve :)
2021. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

4


Ha te majd földön csúszol az oltás mellékhatása miatt és segítségért konyorogsz akkor én meg majd jól beléd rugok :)

2021. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Most gondoljunk bele... Ha nem vagyok hajlandó kockáztatni az egészségemet, vagy az életemet (csak mert elég sokan belehaltak az oltásba), akkor megvonják az alapvető jogaimat. Ez csak számomra húzós?
2021. ápr. 24. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!