Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek a Fidesz által mélyszegén...

Ezek a Fidesz által mélyszegénységbe taszított magyarok, hogyan tudták megrohamozni az éttermeket ahol több 10 ezreket szórtak el?

Figyelt kérdés
Hát már a kenyér árán is megy a sírás , ilyenkor meg van pénz?
2021. ápr. 24. 22:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Egészségükre. Remélem borravalót is adtak. Én annak is örülök, ha másnak jó.

Nem vagyok kárörvendő elmebeteg.

2021. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván nem az sír aki tud menni éterembe, az a régi életét akarja.

Akinek nincs az 60%-ban a turizmusra épülő foglalkozások illetve vállalkozoķ. A maradék 40% azokk a szolgáltatások amire az útobbi 60% költi a pénzt hogy a maradék 40%meg tudjon élni. Pénz az körforgásba van azt ne feled el. Tudom nem érted a gazdaság mükődését de azt sem illik leszólni aki vissza akarja kapni a rendes életét:) te ostoba f..sz:)

2021. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#1


Igen, hogyne másik kérdések alatt meg szórod az igét, hogy Orbán kivéreztet mindenkit meg itt már parizerre sincs pénz

2021. ápr. 24. 22:12
 4/23 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
33%
Ezaz, Jakab Péternek pedig csak parizeres rántottára telik!
2021. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Ne felejtsük el, hogy a mélyszegémységben élő családok minden tagjának ott a legújabb ájfon a zsebében, plusz még legalább egy laptop, vagy tablet és netflix előfizetés.
2021. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szép kártya, és tsi. működik 1000-el.
2021. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem összekeversz valakivel. Vagy rossz a memóriám.
2021. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5ös... Téged elnézve vetem el a hitem az emberiségben, folyik a hülyeség a szádból mert 1 rossz példát láttál. Kérdezőt megértem még ha ilyen totoma és kérdez és nem állít.
2021. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

Ezt a hétker cserediákövezetben szűrted le, vagy valamelyik zsákfaluban?


Én például nem élek olyan rosszul, van lakásunk, házunk, minden (hatvan éve megvan már) igaz, még életemben nem jártam étteremben. Átlag magyarnak se szokása. De majd kérdezz meg valami Mari nénit, megrohamozta-e valamelyik éttermet, gondolom, internet hiányában arról se tud, hogy megrohamozhatná, esetleg megrohamozhatná a 2 km-re lévő volánbusz megállót, amiből négy óránként indul valami, csak aztán haza is kéne érnie kijárási tilalom előtt...

2021. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Átlag magyar nem járt még étteremben? :D Ez az év vicce
2021. ápr. 24. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!