Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire fog még Gyurcsány vetemed...

Mire fog még Gyurcsány vetemedni ezzel az oltásellenességgel?

Figyelt kérdés

Délután ülök otthon, Xboxozok. Csörög a telefon, felveszem.

Gyurcsány Ferenc volt az, és arra kért, hogy ne adassam be magamnak a koronavírus elleni vakcinát. Elküldtem az anyámba, és leraktam. Nem is érdekelt, őszintén szólva azt gondoltam valaki szórakozik. De most írt a haver Facebookon, hogy nem fogom elhinni mi történt vele, és előadta ugyanezt a sztorit, és állítólag még a nagyanyját is hívta telefonon.

Ez most lehet viccnek hangzik, de nem az.

TÉNYLEG MEGTÖRTÉNT, HOGY HIVOTT GYURCSÁNY (VAGY EGY FELVÉTEL) és le akart beszélni az oltásról.



2021. ápr. 24. 23:12
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
63%

#10 Még egy alaptalan dolog, nem ő szivárogtatta ki! Csak Gyurcsánynak van esélye megbánni, amiket mondott és csinált! Viktornak is lenne, csak nem akarja, pedig még itt elfogják számoltatni és felelősségre vonják!

Lehetőleg most ne evezünk már el 2006-ig, meg 2010 előtt történt dolgokig.

Én is feltudnák hozni dolgokat onnan is, meg a ti állításotokat is meglehet és meg is világították másként is! Amik persze nem a Fidesz féle igazságot támasztják alá.

Most itt arról van szó, hogy a baloldal és a jobbik, ami továbbra is jobboldali normákat vall! Azok oltásellenesek vagy sem? Hát nem, pusztán a kínai és orosz vakcinát nem fogadják el, és azt mondják a népnek, hogy ne fogadják el! Amiben nagyon is igazuk van, de erre most nem akarok kitérni!

De a nép már nagyon régóta, még a Fidesz március eleji oltásellenességgel vádlása előtt azt mondta a nép nagy része, hogy nem bízik a keleti vakcinákban!

2021. ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

#9

Ismerem Gyurcsányt, jókat nevetünk a videóin. A "Náci az ördög patája, te, isten átka!" elszólása szállóige a haverokkal. A hangja a telefonban olyan volt, mint Gyurcsányé.


#10

Azt azért nem hiszem, hogy ő lett volna. Ez a felvétel ásta meg a sírját.

2021. ápr. 25. 00:09
 13/39 A kérdező kommentje:

"Hát nem, pusztán a kínai és orosz vakcinát nem fogadják el, és azt mondják a népnek, hogy ne fogadják el! Amiben nagyon is igazuk van, de erre most nem akarok kitérni!"


Térjünk csak ki rá. Kurvára nincs igazuk.

Melyiknek nagyobb a kockázata?

- Megkapod a vakcinát, és elpatkolsz benne.

- Elkapod a covidot, és elpatkolsz benne.

Melyik a valószínűbb?

- Megkapod a vakcinát, és szart sem ér.

- Megkapod a vakcinát, és védettséget nyújt a vírus ellen.


Ezeket mérlegeld, és meglátjuk volt-e értelme a keleti vakcinák ellen hergelni.

2021. ápr. 25. 00:15
 14/39 anonim ***** válasza:
55%
#10 Az felvétel bemutatta, hogy még létezett őszinte politikus! De utána észhez tért, te meg fideszes troll vagy.
2021. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
52%
Nekem te ne mond, hogy mit mérlegeljek! Te neked meg ajánlok egy árlistát: [link]
2021. ápr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

#14

4-5 párttársa előtt arról beszélt, hogy eltitkolák és hamisították a gazdasági adatokat a választás előtt. Kell még sok ilyen őszinte politikus! :D


#15

Tedd fel az árlistádra azt is, hogy mennyibe kerül egy emberélet.

Vajon a kínai vakcina árát meghaladja?

2021. ápr. 25. 00:29
 17/39 anonim ***** válasza:
57%
Orbán Viktor nem cigány és rá szavazok 2022 ben.
2021. ápr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem az Orbán-fóbiásoknak elgurult a gyógyszerük.

Ilyenbe politikai párt belekeveredne azt le lehetne hamar nyomozni, és maga alatt vágná a fát.

2021. ápr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
61%

Annyit tudok erről mondani, hogy baloldali ismerőseim nagy többsége nem akarja oltatni magát, nem is regisztrált, tehát a nyugati vakcinákat sem akarja elfogadni. Ezek többsége DK-s.


Jobboldaliak között összesen kettőt ismerek, akik vacilálnak elsősorban a különböző konteók miatt, amiket sajnos mind két oldal nagy tömegben terjeszt.

2021. ápr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
5) dehogy átlátszó,te is simán beszopisztad.
2021. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!