Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire fog még Gyurcsány vetemed...

Mire fog még Gyurcsány vetemedni ezzel az oltásellenességgel?

Figyelt kérdés

Délután ülök otthon, Xboxozok. Csörög a telefon, felveszem.

Gyurcsány Ferenc volt az, és arra kért, hogy ne adassam be magamnak a koronavírus elleni vakcinát. Elküldtem az anyámba, és leraktam. Nem is érdekelt, őszintén szólva azt gondoltam valaki szórakozik. De most írt a haver Facebookon, hogy nem fogom elhinni mi történt vele, és előadta ugyanezt a sztorit, és állítólag még a nagyanyját is hívta telefonon.

Ez most lehet viccnek hangzik, de nem az.

TÉNYLEG MEGTÖRTÉNT, HOGY HIVOTT GYURCSÁNY (VAGY EGY FELVÉTEL) és le akart beszélni az oltásról.



2021. ápr. 24. 23:12
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

#30

És? Abból több volt.

2021. ápr. 25. 20:10
 32/39 anonim ***** válasza:
Nem sok különbség van a megérkezettek között, arról nem találtam adatott, hogy miből mennyit oltottak be. Csak a TV-ben mondták, meg értelem szerűen! Ezt a kormányinfón olvastam, amennyire meg lehet abban is bízni, sok pénzt rá költöttek. De nem épp egy összeszedett és részletes tájékoztató oldal.
2021. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
#31 De mindenki abban bízik és hisz, amiben akar!
2021. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Hogyne lenne. A Pfizerből majdnem 2 millió van, Modernaból meg csak 200ezer.

És mire jutottál? Jó hogy szerzett be keleti vakcinákat a kormány, vagy nem?

2021. ápr. 25. 21:40
 35/39 anonim ***** válasza:

decuki. valahol olvasni, hogy KAMU hívásokat indítanak és sok ember (iq lv 90 alatt) a KAMU szót nem ismeri és azt hiszi, majd tényleg oltásellenes lesz és ezen pattog a neten.


jézusom és ezek szavazhatnak.

2021. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Fingkirály ***** válasza:
Azért valahogy a sok (főleg oltáskampány szempontjából) fontosember, celeb, anyámkínják vaaaalahogy mindig Pfizert kapnak, hiába van nagyon hájpolva a kínai sz*r.
2021. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
A Pfizer van agyonhájpolva, fingós gyerek. :D
2021. ápr. 27. 17:57
 38/39 Fingkirály ***** válasza:
Modt már igen :) amióta megcsinálták "szabad pfizerpénteket" és soha nem látott tömeg zúdult az oltópontokra, a kormány narratívájában feltűnően előre került a Pfizer, és már napok óta nem hallottam egyetlen főmuftit sem kiejteni a "keleti vakcina" szókapcsolatot :p
2021. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Van hívószám kijelzés, fel szoktam venni. szerencse hogy ritkán hívnak...

Az ilyen gépi hangos hívást meghallgatom, és álltalában nem választok igen, vagy nem lehetőséget.

2021. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!