Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán mikor nyilvánít részvéte...

Orbán mikor nyilvánít részvétet a több mint 26000 elhunyt hozzátartozójának? Még nem halottam volna a sz*rházitól, hogy megtette volna.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 23:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Már többször megtette, csak nem minden média közölte.
2021. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az évi 130ezer halottért is bocsánatot kérhetne. A többi kormányfő is! Emberek halnak meg! Ébresztő emberek! Meg tudunk halni, a Covid előtt ezt nem tudtuk!!!
2021. ápr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Hú ba*d megjöttek a FIDESZESEK amúgy nem fog részvétet nyilvánítani, mert nincs gerince
2021. ápr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

#3

Köszönjük, hogy csupa nagy betűvel hivatkoztok ránk, megtisztelő.

2021. ápr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Szívesen máskor is 😘
2021. ápr. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

Gerinctelennek születtem én

Minek gerinc az életem így is szép

Házunk előtt egy stadion áll

Engem Felcsút mindig hazavár


Megírom majd jó Lőrinc neked

Mit küldjél a börtönbe nekem

Amikor majd a börtönben nyugovóra térek

Lőrinc mondj el a seggemért egy imát

2021. ápr. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Mar elnezest de Orban az elejetol azt mondta/mondja, hogy mindenki oltassa be magat es tartsa be a jarvanyugyi korlatozasokat es akkor kilabalunk a 'dologbol'. Nem hinnem, hogy Orban es a Fidesz valamit is rosszul csinalt volna.


Ellenben az ellenzek folyamatosan uszitott/uszit a vedekezes minden formaja ellen, lebeszelik az embereket az oltakozasrol es folyamatosan hozongtek a korlatozasok ellen. Ezekben kell a 26 ezer aldozatot keresni, az ellenzek berkei kozott hamarabb talalni valos felelost.

2021. ápr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%

Ember nézd már meg az elmúlt 5-6 év halálozási adatai.

Meg sem közelíti a többlet halálozás ezeket a számokat.

Aztán szházizzál cira.

2021. ápr. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

"sz*rházitól" !?!?!? ... te figyuzz! Lehet apad-anyad nem tanitott meg a jolneveltsegre, de ne felejtsd el, hogy a miniszterelnokrol beszelsz!


Nem tudom te hova jutottal el az eletben karrier tekinteteben, talan egy polcfeltolto, de akar irodista is lehetsz ... megsem gondolnam, hogy jogod lenne leszarhazizni a miniszterelnokot.


Nagy dumanak gondolhattad, vagy talan vaganynak ... de csak mosolyt fakaszto! :)

2021. ápr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8%

Az elmúlt fél évben:

Orbán hogy képzeli, hogy én majd betartom a kamuvírus miatti kamukorlátozásokat? Felháborító diktatúra! Majd én kijátszom a rendszert, nem hordok maszkot, összejárunk a haverokkal, nekünk ne mondja meg senki, emberi szabadság óegygéé!

Most:

Orbán nem szégyelli magát, hogy naponta százak halnak meg miatta? Nem tett semmit az ártatlan emberek megmentéséért, az ő lelkén szárad, bűnhődjön óegygééé!

2021. ápr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!