Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tesznek a tiktokra a...

Miért tesznek a tiktokra a magyar kórházak dolgozói táncolós videókat ha annyira túl vannak terhelve ahogy a politika állítja?

Figyelt kérdés

Az üres osztályokat meg tilos filmezni is a médiának.

Aztán annyira teltház van hogy országosan pár hely van kijelölve aztán lehet mutogatni politikának összeomlás szélén.



#orvos #tini #fiatal #sír #lélegeztőgépen
2021. ápr. 24. 23:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%

"Itt az ellenzékiek mindig azt írják, hogy milyen gyűlölködő és megosztó a Fidesz, közben naponta kiírnak 10 kamukérdést, ami csak a gyűlölködésről és az egymás elleni hergelésről szól"


Ha a fidesz gyűlölködése is csak GyK-s kamukérdésekben volna mérhető, sokkal boldogabb lenne ez az ország...

2021. ápr. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16%
A kórházba szórakozni járnak az orvosok meg a nővérek.Csak a nevetgeles meg a kávézás megy és miegymás...
2021. ápr. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha tényleg ennyire álomhely a kórház hogy havi 1 milliót kapnak azért mert csak kávéznak meg nevetgélnek meg az osztályokon sincs senki akkor miért is nem mentek?


Elvileg 2000 dolgozó el ment szóval van üresedés. Lehet menni nyugodtan😃

2021. ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Az ápolók mentek el, az meg morzsákat kap,az orvosok fürdenek a pénzben.

Azok az újkori bárók utálom az összeset

2021. ápr. 25. 08:22
 15/23 anonim ***** válasza:
64%

#14


Ha utálod őket mostantól ne menj orvoshoz😌

Úgy se csinálnak semmit akkor minek?

2021. ápr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

"Ha tényleg ennyire álomhely a kórház hogy havi 1 milliót kapnak azért mert csak kávéznak meg nevetgélnek meg az osztályokon sincs senki akkor miért is nem mentek?"


Mert ennél jobb munkám van. Nemzetközi áruszállítás. Igaz hogy csak hétszázat kapok, de nem vagyok bezárva egy kórházba hanem bóklászok a szép tájakon. Háromszáz pluszért nem adnám ezt fel, sőt igazából pénzért egyáltalán nem.

2021. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%
Akkor mi lenne ha nem szólna bele senki más munkájába? Te nézegesd a tájat, foglalkozz azzal, az orvos, ápoló meg táncoljon. Úgyis csak akkor fog táncolni ha van rá ideje. Aztán riasztás, újraélesztés. Csak az már nem kerül fel tiktokra.
2021. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
18%
Kamu, hogy túl vannak terhelve. én pénteken voltam látogatóban egy covidos betegnél. 7en voltak a szobában lélegeztetőn maszkban. volt egy orvos és vagy 5 nővér. senki sem szakadt meg a munkában, 2en ültek az asztalnál és unatkoztak. az egyetlen xar dolog, hogy beöltözve kell nekik lenni egész nap. ez akkora marhaság, hogy agyon vannak hajtva, mint az, hogy a határokon nem akarnak átengedni. 6 határon mentem át az elmúlt 2 nap (oda-vissza) senki le se szarta koronás vagyok-e vagy sem, és semmi igazolást nem kért senki.
2021. ápr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaj mert szerinted ez olyan konstans dolog mi? Aztán az egyik beteg deszaturálódik, a másodikat újra kell éleszteni, a harmadik agitált, a negyedik kórteremben visít a pumpa, az ötödikben éppen most berhelte ki magából az artériás kanült a páciens és közben új beteget hoznak. Csőstől jön a baj. Na egy olyan helyzetet próbáljon meg bárki is menedzselni, különösen ha váratlanul jön mert egész nap nyugi volt...De nem, az hogy az eü dolgozó túl van terhelve csakis azt jelentheti, hogy 0-24 talpon van és robotol.
2021. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%
Az oltási igazolás helyett én olyan kártyákat adnék inkább az embereknek, hogy "nem hiszek a covidban", "nem hordok maszkot, mert semmit sem ér", "oltásellenes vagyok", "szerintem az orvosok semmit nem csinálnak, csak tiktokoznak", meg ehhez hasonlók. Aztán mindjárt tudja a mentős és az orvos, hogy kinek nem kell ágyat adni a covid osztályon, ha baj van. Mindjárt egyszerűbb lenne az életünk és foglalkozhatnának azokkal a betegekkel, akik nem tehetnek róla, hogy azok lettek.
2021. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!