Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tesznek a tiktokra a...

Miért tesznek a tiktokra a magyar kórházak dolgozói táncolós videókat ha annyira túl vannak terhelve ahogy a politika állítja?

Figyelt kérdés

Az üres osztályokat meg tilos filmezni is a médiának.

Aztán annyira teltház van hogy országosan pár hely van kijelölve aztán lehet mutogatni politikának összeomlás szélén.



#orvos #tini #fiatal #sír #lélegeztőgépen
2021. ápr. 24. 23:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
9%

#20


Persze barátom, aztán akkor a TB-t meg dísznek fizetem mi?

2021. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
68%

#21

Nem értem a hisztidet. Ha hordasz maszkot, és megteheted, hogy oltatsz és képes vagy betartani a járványügyi szabályokat, akkor járna az ellátás. Ha pedig tagadod a vírust, akkor semmi keresnivalód egy covidosztályon, ha bajod lesz, ennyi. Mentsen meg az immunrendszered, úgyis ebben hisztek még maximum, hogy az elég.

2021. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

#22


Én ezt értem papa, de mivel fizetek érte nekem jár az ellátás mindegy mit gondolok a miről. Azt meg csak nem várnád el még te sem, hogy puszta jószándékból fizessek olyan emberek ellátásáért, akik el akarják tőlem venni ezt a jogot. :) Ez a probléma azzal amit mondasz.

2021. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!