Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a teraszokon már lehet...

Ha a teraszokon már lehet lenni maszk nélkül-oltatlanul, akkor az utcán még mindig kötelező a maszk?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 11:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De én azt kérdeztem, hogy: lehet, vagy nem lehet?!
2021. ápr. 26. 11:36
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Olvasd el a rendeletet.
2021. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Tehát arról van szó, hogy a büfé csak csomagolva adta a kaját (fideszes város egyébként az Alföldön) és elmentem vele a kocsiba és ott ettem meg.


Most már ehetek a büfénél? Megihatom ott a kávémat?

2021. ápr. 26. 11:38
 14/21 anonim ***** válasza:
30%

Harmadik fázis az lesz gondolom, hogy az értelmesebb emberek, akik beoltatták magukat eldobhatják a maszkot az utcán is.


Oltatlanon meg rajt lesz. Persze ehhez akár valami megkülönböztető jelzést is lehetne viseltetni velük

2021. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De abból számomra nem derül ki, mert csak az éttermekről írnak.
2021. ápr. 26. 11:39
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem kérdező, kijött a rendelet, hogy ha nem vagy beoltva, akkor maszkban kell enned :DDDDDDD ÁHHH
2021. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%

ma 11:39

Nem tetszik az igazság vagy mi a baj?


Szerintem nyilvánvaló mindenkinek aki nem egy zöldszemesostoros, hogy a harmadik lépcső az lesz hogy az oltott embereknek nem kell maszk


Vagy mit gondolsz majd oltatlanul rohangálsz azok között akik még nem kapták meg de igényt tartanak rá/nem kaphatják meg valami miatt?

2021. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%
18.Nem az igazsággal van baj,azt látjuk magunk is,hogy szomorú.Azzal van baj,hogy vannak emberek akiknek ez tetszik,mint például te.
2021. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%

Azt kéne megértened hogy ez ellen nem tehetsz semmit. Azért mert otthon ülve duzzogsz ez miatt, még nem változik semmi. Persze ha nem akarsz egész nyáron sehova menni akkor oké.


Kiskorodban a kutya sem kérdezett meg, hogy akarod e az oltást.

Nem 1891 van, hogy 50 évig kelljen egy oltást fejleszteni

Keleti vakcinák egyáltalán nem újak, a régi techinka szerint készülnek, tehát nem vagy kísérleti alany

Ha félsz a 10 év múlva előkerülő szövődménytől, akkor javaslom, hogy ne vegyél semmit sem a boltba, hanem termessz magadnak mindent, természetetsen falun mert a városi levegő instant tüdőrák. Gondolom alkohol, cigaretta, cukros zsíros ételek alapból kilőve.


Gondoltam gyors válaszolok előre a szokásos ellenes bullshitre

2021. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 everlight ***** válasza:
65%
Mert Orbán elmebeteg.Látszat intézkedés.Meg védettségi igazolvánnyal pár nap múlva zárt térben:étteremben nem kell maszk,tényleg sok értelme van,mint egy beton szivacsnak.
2021. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!