Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most azzal fenyegetnek, hogy...

Most azzal fenyegetnek, hogy egész nyárra kötelező marad a maszkviselés. Hogyan fogják ezt betartatni, amikor pár hete egy kis tavasz jött csak, de az embereken a dunaparton vagy a tónál kb 70%-on már nem volt? Mégis hogy akarjkák ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

persze ilyen szar időben megint felvette a többség, de garantálom, hogy a 30 fokban itt senki nem lesz maszkban az utcán, most is legjobb esetben az orruk alatt hordják, de 50%-ban az álluk alatt és csak elvétve van aki teljesen felhúzza...


Én egyáltalán nem viselem, aspergeres autistaként élek a jogommal amit kedves viktor úr adott és NEM viseleme sehova.


2021. ápr. 21. 23:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva engem ez érdekel legkevésbé a többi korlátozáshoz képest.


Viszont a rövid válasz a kérdésre: utcán sehogy.

Megbuntethetnek pár embert, de fenntartó ereje nem lesz.

2021. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 árokpart ***** válasza:
67%
Jómagam már annak is örülnék ha maszkviseléssel megúsznánk és nem lenne tényező az indiai-dupla mutáns vírus ami sajnos hozzánk is elérhet. Mármint arra gondolok, hogy már akkor is boldog leszek ha nem az üres Balatont kell néznünk nyáron ami le lenne netán zárva.
2021. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
47%
Szinte minden ismerősöm elveszített már valakit a vírus miatt, szerintem már nincs olyan ember az országban, aki ne ismert volna valakit személyesen, aki belehalt. Sajnos lassan mindenki a saját életében és környezetében megtapasztalja, hogy a járvány egyáltalán nem játék, és talán maguktól is lesz annyi eszük az embereknek, hogy felveszik azt a *** maszkot, és nem csak azért, mert azt mondják nekik...
2021. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
vannak szabad strandok ahova tuti megyünk, nem lehet az egészet lezárni, nem fogjuk hagyni. mellesleg nekem a koronavírus 2 napoig tartó köhögés volt és kb ennyi, anyukámnak is, egyedül a 65 éves apám volt beteg, de ő sem komolyan, csak egy influenza szerüen, viszont neki vénás trombózis, cukorbetegség, elhízás és sorolhatnám mi baja van.... komolyan felékéne ébredni, mert ami megy, az a halálra ijesztegetés! nagyon nagyon beteg emberek halnak bele javarészt, mondhatni 90%-ban, olyanok, akik amúgysem élnének már tovább 6-12 hónapnál... ez a nagybetüs igazság...
2021. ápr. 22. 00:06
 5/15 A kérdező kommentje:

"már nincs olyan ember az országban, aki ne ismert volna valakit személyesen, aki belehalt."


Anyukám pedagógusként több intézményben tanít. Valakinek a valakie meghalt ott is terjed, de senki nem halt meg akit személyesen ismert.... pedig nem egy tanárral van kapcsolatban. Mondom, ez a valakinek a valakie meghalt dolog. Nem azt mondom, hogy senki nem hal meg, csak azt, hogy nem annyira gyakori mint hiszed! lehet te ismersz ilyet én nem és a család sem.

2021. ápr. 22. 00:08
 6/15 A kérdező kommentje:

"lesz annyi eszük az embereknek, hogy felveszik azt a *** maszkot, és nem csak azért, mert azt mondják nekik..."


Én még a vírus alatt sem hordtam vásárláshoz, na ezt kapd ki! :D nem is tudtam, hogy az a bajom, csak miután csináltattam egy antianyag tesztet jó drágán egy laborban. igaz anyut tesztelték és ő pozitív lett. de engem nem teszteltek.

2021. ápr. 22. 00:11
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy, nem lehet minden ember mögé egy rendőrt állítani. És ez így si van rendjén, mert az se komplett pl aki kitalálta, hogy jajj legyen maszk, hiába nincs 20méterrre se más az utcán de legyen, még ha annyi eszük lett volna, hogy vedd fel, ha pl másfél méteren belül más emberek is vannak, de nem...
2021. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%
pofazacskó
2021. ápr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem ezek a maszknemhordásról, semmilyen szabály be nem tartásáról görcsösen fogadkozó GYK-felhasználók csak a vágyálmaikat élik ki itt, mert az életben túl nyuszik a felsoroltakat tényleg megtenni.
2021. ápr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"csak a vágyálmaikat élik ki itt, mert az életben túl nyuszik a felsoroltakat tényleg megtenni."


Budapesti vagy? Találkozzunk ha igen!

2021. ápr. 22. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!