Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mekkora hülyeség? 3.5...

Ez mekkora hülyeség? 3.5 milliónál tömegek vannak az utcán, a teraszokon, de 4 millió beoltott felett már oltási igazolvány kell majd csomó helyre?

Figyelt kérdés

Több beoltott, nagyobb diszkrimináció. Konditerem szintén.

Egyszerűen nevetséges.

Az egészséges embereket rekesztik ki a társadalomból, akik nem kérnek a fél év alatt összetákolt oltásból mert nem érzik szükségességét. Vicc.



2021. ápr. 26. 11:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
71%
6-os; nekem az egyik rokonon Németországban nővér, nem volt hajlandó beoltatni magát,volt is számos vitája a kórházi vezetéssel ebből,a kolléganője akivel együtt van ügyeleten az beoltotta magát a phizerrek,a második adagot már márciusban megkapta,és most április közepén mégis elkapta a coronàt.
2021. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
61%

#11 én pont ezért várom már a visszajelzéseket, de mi lesz majd a válasz?


Mutáns okozta a fertőzést, ezért kell még harmadik, negyedik oltás is...

2021. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
50%

"Az egészséges embereket"


Úgy érted, hogy a testileg egészséges, de mentálisan beteg embereket?


Mellesleg ha annyira egészséges vagy, miért nem mész el egy antitest tesztre, amivel megállapíthatod, hogy átestél-e a betegségen akár tüntetmentesen is? És ha igen, akkor lesz védettségi igazolásod. Nem sokkal nehezebb, mint fotelegészségesnek lenni.

2021. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
89%
Én fogorvos vagyok, nem vagyok az oltás ellen,de egyenlőre nem oltattam be magam,mert én még figyeltem az egyetemen,mi még azt tanultuk,hogy oltásokat sose szabad a vîrusok felszállò âgàban adni.Tehát ha be is oltaton magam akkor is a nyár közepén vagy amikor mélyponton a vîrus.Az aszisztensnőm beoltatta magát a modernával,mégis elkapta a vìrust igaz enyhe lefolyással,nekem is karanténba kellett mennem ez miatt,én meg nem kaptam el,szòval a beoltottak is elkaphatják.
2021. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

"Úgy érted, hogy a testileg egészséges, de mentálisan beteg embereket?"


Szóval szerinted aki nem akarja beoltatni magát, az mentálisan beteg. Hát itt a mentálisan beteg te vagy szerintem.


Mindenki szabadon eldöntheti hogy beoltatja-e magát, illetve mikor hová megy, függetlenül hogy be van-e oltva vagy nincs. Ez lenne a helyes. Aki fél vagy szükségesnek érzi az olthat. Aki nem azt ne diszkrimináljuk már.


Az meg a másik, hogy a lezárásokkal meg pont azt érik el, hogy ugyanaz az embertömeg kisebb és kevesebb helyen gyűlik össze. Mint a bevásárlási korlátozás. Pont az ellenkezőjét éri el, mint ami kellene. Sokkal inkább összeterelte az embereket, teljesen logikátlan az egész

2021. ápr. 26. 13:03
 16/36 anonim ***** válasza:
61%

"Mindenki szabadon eldöntheti hogy beoltatja-e magát, illetve mikor hová megy, függetlenül hogy be van-e oltva vagy nincs. Ez lenne a helyes."

Azért ez nagyon nem így van békeidőben sem. A szabadságjog kicsit profán megfogalmazása dióhéjban: mindent szabad, amit nem tilos.

Pl autópályára sem hajthatsz fel matrica nélkül, nem ülhetsz be egy kisiskolás osztály közepére elfogyasztani az ebédedet, egy étterembe se slattyoghatsz be alsógatyában, egy rakás afrikai országba nem utazhatsz be sárgaláz elleni oltás nélkül, stb.

Ezeket is diszkriminációnak érzed?

2021. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%

"Szóval szerinted aki nem akarja beoltatni magát, az mentálisan beteg."


Nem így értettem. Csak írtál már eleget...


"Mindenki szabadon eldöntheti hogy beoltatja-e magát,"


Ez így van. Az egészséghez való jogomnál fogva viszont egy ilyen járványos időszakban örülök, hogy vannak korlátozások, amik megvédik az egészségemet. Tudod, te azt mondod, hogy egészséges vagy. Elhiszem, hogy nem voltál beteg az elmúlt akárhány évben. Viszont mivel tudod bizonyítani azt, hogy ha elkapod a fertőzést, akkor nem fertőzöl meg másokat? Sajnos a vírusok olyanok, hogy hiába nem kaptál el 15 másikat, nem lehetsz biztos abban, hogy a szervezeted felkészült, megfelelően és gyorsan reagál a 16.-ra is. Egyszerűen mert ilyen az emberi szervezet. Ezért az, hogy te azért tartod magad egészségesen, mert egészségesen táplálkozol és nem voltál beteg az elmúlt akárhány évben, gyakorlatilag nem jeletni azt, hogy a koronavírusra is hatékony lesz az immunrendszered. Sőt, mint azt megannyi példa mutatja az elmúlt egy évben, hiába vészelte át valaki könnyen az első megbetegedést, "simán" belehalt a másodikba. Egyszerűen mert sem a rövid- sem a hosszútávú (mellék)hatásait nem ismerjük a Sars2-Covid19-nek.

Tehát miért tartalak butának? Mert hibás alapfeltételezésből indulsz ki (egészséges életmódot élsz és ezért nem betegedhetsz meg), amivel könnyen veszélybe sodorhatsz másokat (mert úgy gondolod, hogy nem fertőzheted meg), és mindezt hiába mondják el neked sokan, nem tudod megérteni. Én csak attól szeretnélek megmenteni, hogy hamis illúzióban legyél az egészséges életmódod miatt.

2021. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

" Sőt, mint azt megannyi példa mutatja az elmúlt egy évben, hiába vészelte át valaki könnyen az első megbetegedést, "simán" belehalt a másodikba."


Hozd már légyszíves azt a megannyi példát.


"Egyszerűen mert sem a rövid- sem a hosszútávú (mellék)hatásait nem ismerjük a Sars2-Covid19-nek."


Ahogyan az oltásnak sem.

2021. ápr. 26. 13:41
 19/36 anonim ***** válasza:
36%

"Ahogyan az oltásnak sem."

Sem az elölt vírus, sem az mRNS nem tud benned semmit csinálni hosszútávon, pláne hogy egy-két hét alatt ki is ürül a szervezetből.

2021. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
19, de háta higany meg a ciján meg a tartósítószer meg a csip ami benne van! A Hédi a boltban megmondta, hogy az ő gyereke diszkógráfijás lett a bécégé oltástól is!
2021. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!