Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mekkora hülyeség? 3.5...

Ez mekkora hülyeség? 3.5 milliónál tömegek vannak az utcán, a teraszokon, de 4 millió beoltott felett már oltási igazolvány kell majd csomó helyre?

Figyelt kérdés

Több beoltott, nagyobb diszkrimináció. Konditerem szintén.

Egyszerűen nevetséges.

Az egészséges embereket rekesztik ki a társadalomból, akik nem kérnek a fél év alatt összetákolt oltásból mert nem érzik szükségességét. Vicc.



2021. ápr. 26. 11:36
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Ha nem adatot be, akkor nem élheted a normális életedet"

Azt a járvány miatt nem élheted. Gyakorlatilag ha nem adatod be az oltást, akkor a te szempontodból egyszerűen semmi nem változik a járványhelyzet végéig és kész.

2021. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
32%

"En nem oltattom be magam, egy csomó ismerösö lázas lett az oltás után, és napokig ágyba kényszerültek. Bár hivatalosan nem ismerték elm,d e valószinüleg már betegek voltak tünetmentesen és ez miat lett. "


Két nap láz még mindig jobb, mint két perc lélegeztetőgépen. Az, hogy lázasak lettek az oltás után egyáltalán nem jelenti azt, hogy fertőzöttek lettek. Nyilván te is tudod, hogy a láz az egyik jele annak, hogy az immunrendszer dolgozik. És mivel az oltás egy olyan anyagot juttat a szervezetbe, amire az immunrendszernek reagálnia kell (még akkor is, ha attól az idegen anyagtól amúgy nem leszel beteg), ezért lesz az emberek nagy része lázas, főleg az első oltás után. Tehát egyáltalán nem lettek fertőzöttek. Melyik fészbuk posztból szedted ezt?


"Nem a járványtól nem élhettem, hanem a sok hülye értelmetlen korlátozás miatt."


Na és a korlátozások vajon miért vannak? Minimum az indoka a járvány.


"Ha nem adatot be, akkor nem élheted a normális életedet. "


Jelenleg a korlátozás a normális élet. Szar, de ez van. Egy apró lépéssel te is közelebb tudod juttatni az emberiséget a végéhez.

2021. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

"Két nap láz még mindig jobb, mint két perc lélegeztetőgépen." Pont ez az, hogy kornavírusos nem is szabadna legtöbb esetben lélegezetögépre tenni. Sok esetben azért halnak meg a betegek, mert rögtön lélegegezteögépre teszik öket.


"Na és a korlátozások vajon miért vannak? Minimum az indoka a járvány." Korlátozások semilyen mértékben nem hatnak ki a járvány terjedésére. (Belgiumban már jogerös bírósági itélet is kimondta)


" Az, hogy lázasak lettek az oltás után egyáltalán nem jelenti azt, hogy fertőzöttek lette" Kimondta, hogy fertözöttek lettek? En ilyet nem állíottam, ezt már te tetted hozzá.

2021. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az, hogy a kórházakban össze-vissza kezelik szerencsétlen koronavírusos betegeket. Én már túl vagyok a víruson engem is beakartak utalni, de kerek-perec megmondtam, hogy nem. Engem is riogattak, hogy majd lélegeztetőgép lesz a vége, aztán itthon kifeküdtem.
2021. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%

"Pont ez az, hogy kornavírusos nem is szabadna legtöbb esetben lélegezetögépre tenni. Sok esetben azért halnak meg a betegek, mert rögtön lélegegezteögépre teszik öket."


Csak nem orvosprofesszorasszonynak tetszik lenni? Mi a következő? Szándékosan tesznek egészséges embereket lélegeztető-gépre, hogy meghaljanak?


"Korlátozások semilyen mértékben nem hatnak ki a járvány terjedésére. (Belgiumban már jogerös bírósági itélet is kimondta)"


Belgiumban a bíróság dönti el, hogy hat-e egy korlátozás a járványra? Ejha! Na mutasd csak, hogy mit is mondott az a bíróság!


"Kimondta, hogy fertözöttek lettek? En ilyet nem állíottam, ezt már te tetted hozzá."


Te: "egy csomó ismerösö lázas lett az oltás után, és napokig ágyba kényszerültek. Bár hivatalosan nem ismerték elm,d e valószinüleg már betegek voltak tünetmentesen és ez miat lett. "

2021. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát utolsó nekem is van ismerösöm, akinek úgy adták be, hogy már hordozó volt, szegényem azóta is az intenzíven van.
2021. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!