Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nagy gazdaságpörgető fiatalo...

A nagy gazdaságpörgető fiatalok hétvégén kinyírtak több ezer embert?

Figyelt kérdés
Hónapok óta lehet hallani a fiatalok siránkozását, hogy mi az, hogy ők korlátozva vannak. Mikor ők pörgetik a gazdaságot, ők éltetik az ipart, ők tartják fent az országot. Hát tessék, láthattuk. Most kiszabadultak, és két nap alatt disznóólat csináltak az országból. Az indiai mutáns pedig hamarosan tombolni fog, és ezek a fiatalok akik annyira pörgetik saját bevallásuk szerint a gazdaságot, most rengeteg ember haláláért lesznek felelősek pár korsó sörért. Ezek után is ugyanolyan büszkék magukra? Orbán mivel szándékozik szankcionálni ezt?

2021. ápr. 26. 18:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
71%

#20

Ezért vonultak önként karanténba. Mert azt felismerték, hogy az emberek egymást fertőzik. De ők a kor művelt emberei voltak.

2021. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
45%
Jaj ne elkapom náthát. Mind meghalunk.
2021. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem sokkal nagyobb gyilkos az aki egy hetet, betegen, taknyosan, lázasan jön be dolgozni az éjszakai pótlék miatt, majd péntekre kiderül hogy covid-os de a munkatársait lefertőzte, meg az otthoniakat is.


Kedves kérdező, a sör mellett mennyivel rosszabbak az esélyek mint ilyen baromokkal a munka?


Aki fél a mumustól az már be van oltva nem? Ergó ő könnyebben átvészeli ha elkapja, szóval innentől kezdve lehet tovább ballagni a témán. :)

2021. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
15%

#17 Egyetlen vegán ismerősöm kapta el a vírust, ő is csak "papír"-covidos volt, munkahelyi tesztelés során derült ki a dolog, egyébként semmiféle tünete nem jelentkezett. Nem, nem három vegánt ismerek, meglehetősen kiterjedt e téren az ismertségi köröm.


#18 Igazad van, az általában vett egészséges életmód követése sokat segít, ennek része lehet a (döntően) növényi alapú étrend is (nyilván nem azokra gondolok, akik napi szinten tésztát meg vegaburger-krumpli kombót zabálnak).


Csak azt tudnám, hogy miért nekünk, egészségesen élő embereknek kell alkalmazkodni az agy nélkül zabáló és lustálkodó primitív tömegekhez bármiben is?

2021. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
19:45: hol élsz te? Én sem vagyok még beoltva, például. 3 és fél millióan vannak beoltva, ebből másfélmillió körül vannak a teljes körűen.
2021. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
33%
Unalmas már a gyilkosozás. Amerikában meg mindenki kinyírt mindenkit mert nincsenek korlátozások? Hagyjuk már.
2021. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
58%
#26 Számszerűn sok is ott a halott, és lesz is.
2021. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
70%

Nekem tetszett, hogy a csurhe teraszozott, mert igy alig volt ember a termeszetben ... vegre fellehetett lelegezni :)


Ket heten belul kiderul, hogy mekkora arca lesz a lazongo ifjusagnak a kesobbiekben.

2021. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
35%

Még mindig nem értem aki szidja a "csürhét", hisz meg van engedve már nem? Nyitás van nem? A királyotok megnyitotta a teraszokat, a többiek mehetne be a benti részbe, igy is ment a ku*va anyázás az intézkedések miatt, akkor miért zavar ha a teraszon űlnek az emberek! Direkt embereket irtam mert láttam én családokat is kint Gödöllőn szombaton akkor?


Ha a halálért akarsz valakit felelősségre vonni azt inkább a Fidesz nevezetű párt-nál kezd el.

2021. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 árokpart ***** válasza:
100%
Nem lesz hasonló tényező az indiai mutáns mint a brit mutáns. Újabb világjárványt már nem fog tudni elindítani több okból sem.
2021. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!