Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nagy gazdaságpörgető fiatalo...

A nagy gazdaságpörgető fiatalok hétvégén kinyírtak több ezer embert?

Figyelt kérdés
Hónapok óta lehet hallani a fiatalok siránkozását, hogy mi az, hogy ők korlátozva vannak. Mikor ők pörgetik a gazdaságot, ők éltetik az ipart, ők tartják fent az országot. Hát tessék, láthattuk. Most kiszabadultak, és két nap alatt disznóólat csináltak az országból. Az indiai mutáns pedig hamarosan tombolni fog, és ezek a fiatalok akik annyira pörgetik saját bevallásuk szerint a gazdaságot, most rengeteg ember haláláért lesznek felelősek pár korsó sörért. Ezek után is ugyanolyan büszkék magukra? Orbán mivel szándékozik szankcionálni ezt?

2021. ápr. 26. 18:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
81%

Oké,neked ez a véleményed,én elfogadom ,nem is szállok vitába vele ,jogod van hozzá. Ezt a sort viszont baromira nem értem:


Orbán mivel szándékozik szankcionálni ezt?


Az megvan,hogy ő nyitotta ki a teraszokat ? Akkor mégis miért szankcionálná ? :DDD

2021. ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%

Ezt most látom, így mondjuk már érthető hogy kik ülnek a teraszra oltatlanul és milyen a gondolkozásuk: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

A kérdező is mondjuk tapló, de azért a válaszolók értelmi színvonala is sokmindent elárul a felelőtlen fiatalokról...

2021. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
63%
Jav.: utolsó vagyok, a tőlem bemásolt válaszfolyamnál a kérdezőnek a modora tapló, de legalább a jó ügyért próbált küzdeni a konteósok ellen - szerintem az efféle konteósok miatt tartunk ott, ahol tartunk...
2021. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!