Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vakcina, oltás, teraszok,...

Vakcina, oltás, teraszok, megkülönböztetés, akkor most hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Ha bejön a rossz idő, vagy akár csak lesz 1 borúsabb hétvége (4 millió oltott elérése után) akkor azok az emberek, akiknek nincs védettségi igazolványuk szépen ázzanak szét, télen fagyjanak meg kint a teraszokon? Vagy akkor be lehet menniük majd, mint a kutyáknak egy nagyobb zivatar idején fedél alá? A Közlönyben erre nem nagyon találtam utalást ma.
2021. ápr. 26. 18:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%

Unalmas ez az egész napos nyávogás...


*ásít


Esetleg valami új téma?

2021. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!


Szerintem örüljünk, hogy egyáltalán kimehetünk az utcára. Simán behozhatnák rendeletbe, hogy az oltatlanoknak kijárási tilalom, csak munkába meg boltba mehetnének.

2021. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%

Hát még akinek pozitív tesztje volt, azt hogy megkülönböztették, az utcára sem léphetett ki, amíg azt mondták. Az miért nem volt baj?


Aki inkább szétázik, minthogy olyan zárt helyre menjen, (vagy maradjon), ahol nem kell védettségi, az meg is érdemli.


Azt majd a vendéglátók pedig eldöntik, hogy emelnek-e fedelet a terasz fölé, tesznek-e ki hőgombákat, vagy miként csalogatják a teraszaikra az embereket.

2021. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem! Lesz olyan bár ami az oltottake meg lesz olyan ami a nem oltottake lesz!


Ez a vedettsegi igazolvány egy nagy fs. Pont azok a veszelyesek akiket beoltottak a többiek meg a jobban megbizhatok!

2021. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

"Nem! Lesz olyan bár ami az oltottake meg lesz olyan ami a nem oltottake lesz!"


Adnád, mi?

2021. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, azért egy pozitív teszttel otthon töltött 10-14 nap nem hiszem, hogy felérne azzal, ha több millió embert meghatározatlan időre kizárunk szinte mindenből, akiknek amúgy semmi bajuk. Meg lehetett volna ezt oldani úgy is, ha előtte tesztelnek, vagy 1 teszt érvényes mondjuk 3 napig, ezzel is sok embert lehetett volna az oltás felé terelni, mert nem sokan akarnának havi 10 tesztelést, vagy ha a tulajdonosok saját hatáskörben dönthetnek, viszont ha dolgozni mehetünk és adózhatunk, amikor a legtöbb ember szinte már gyárakban melózik ahol jóval többen vannak mint mondjuk egy uszodában vagy konditeremben, akkor járjon már ki a szórakozás is, főleg ha ők magyarázzák, hogy maradjuk egészségesek, aztán a konditermeket meg bezáratták, most meg az ország 60%át kizárják belőle, sőt többet mert az idősek nem járnak, vagy csak elenyésző része, mert van nagyon kevés 60+os is, de ők nem fogják fenntartani a helyeket. Tudom, lehet futni kint is, meg otthon tornázni, de aki járt konditerembe az tudja, hogy ezek nagyon nem ugyanolyanok, és akkor még nem is beszéltem a nyaralásról, hogy vadkemping lehet, már ameddig lehet egyáltalán.
2021. ápr. 26. 18:46
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Tenyleg azt feltetelezed kerdezo, hogy az oltatlanoknak annyi eszuk sincs, hogy rossz idoben nem indulnak el teraszozni? :)))
2021. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Már miert lenne érvényes egy teszt 3 napit???!!!:O Szerintem csak addig érvényes mig nem talalkozol az első emberrel! De ha azt nézzük már az is ember aki leveszi a tesztedet,megfertozhet!
2021. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem feltételezem, de nyáron azért elég gyakoriak a záporok, ősztől meg simán lehet, hogy kimegy az ember 2re, aztán délután 5kor már zuhog, pedig még nyitva lenne a hely hajnali 4ig, akkor most haza kell menni, míg a többiek vígan élik bent a világukat, vagy kint kell az esőben állni mint a kivert kutyának?
2021. ápr. 26. 20:22
 10/22 anonim ***** válasza:

#9

Valószínű, hogy igen. Bár én nem kuncsorognék be, nem kellene szánalomból beengedni sehová sem.

2021. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!