Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Konteósok!" Nem lehet, hogy...

"Konteósok!" Nem lehet, hogy Orbán azért hoz ennyi kínai vakcinát, hogy megmentsem bennünket?

Figyelt kérdés
Mi már tudjuk, hogy mi van az rns, dns módosító új technológiájú vakcinákban..nem lehet, hogy Orbán úgy száll szembe a háttérhatalommal, hogy a hagyományos, chipmentes oltást hozza nagyobb számban az országba?

2021. ápr. 26. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha az országok vezetőit az a bizonyos háttér hatalom irányítaná, gondolod Orbánnak megengednék, hogy ellenszegüljön?

Amúgy Kína is át akar állni az oltások terén az mRNS technológiára.

2021. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Azért vetet Orbán ennyi kínai vakcinát, mert rengeteg pénzt nyúlhatnak le így.
2021. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Nálunk 10-szer annyian halnak meg, mint más országokban.
2021. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Az összes amerikai hardwaret a katonai csippeket is beleértve Kína gyártja(volt is erről már vita a kongresszusban hogy ez biztonsági kockázat) . Szóval már ebből a szempontból is fszság a feltevésed
2021. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 krwkco ***** válasza:
96%

"nem lehet, hogy Orbán úgy száll szembe a háttérhatalommal, hogy a hagyományos, chipmentes oltást hozza nagyobb számban az országba?"

Semmit nem ér, hogy elkerülöd a csipet, ha nem hordod az aluminiumsapkát. Az ufók simán bemennek a fejedbe.

2021. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
inkább ólomsapkát kéne...
2021. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

A Nagy Vezír tudja mit csinál.

Hisz immunbiológus...IS...

2021. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Ezen már én is gondolkodtam, bár én a chip-es dologban nem hiszek, de szerintem a jelenlegi oltások közül a kínai tűnik a legkevésbé ártalmasnak (egyelőre, bár kevés az info róla).

Az biztos, hogy a WHO nem örül ennek, még ha ez csak minimálisan is érinti a nyugati vakcinák eladási számait világviszonylatban.

Ugyanakkor a #2-nek is igaza van, plusz még az is benne lehet, hogy így akarja még szorosabbra fűzni a barátságot Kínával (na meg az oroszokkal is).

Nem kedvelem OV-t, de szerintem nem hülye, még ha néha annak is látszik.

2021. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

#8

Nem hülye, szerintem ezt nem is sokan gondolják róla. Aljas.


A konteós agymenésekhez nem tudok semmit hozzáfűzni. :)

2021. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!