Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szputnyik vagy a kínai vakciná...

Szputnyik vagy a kínai vakcinál ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szputnyik vagy a kínai vakcinál ajánlanátok?


Igazából szerintem mindegyik jó a maga nemében.


Ha van egy kis mellékhatása, meg erősebbnek vélik az se lenne gond.


2021. ápr. 25. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Szputnyik.

A kínai szar

2021. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

mindkét oltás jó, azt válaszd, amit ajánlanak.

volt ismerősöm akinek a kínai okozott kellemetlen dolgokat másnap, volt akinek a szputnyik, sok sikert, és jobbulást!

2021. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2#

Kínait azt most adják mindenkinek. Regisztrálsz időpontra és 4 napon belúl megkapod.

2021. ápr. 25. 21:46
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Az a legjobb oltás, amit beadnak. Én most biztos beoltatnám magam a kínaival, ha nem lennék már oltva. A legtöbb oltatlan ismerősöm is.
2021. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Én választhattam szputyik és az astrazeneca közt, mert mindkettő a nyakukon maradt. Eleve a ruszkit akartam, meg nem akartam 3 hónapot várni a 2. oltásra


De ha kínai lett volna csak, azt is beadatom, a 0 védelemnél sokkal jobb egy 70-80% védettséget adó is, ha csak arra van lehetőséged, akkor adasd be!



[link]

2021. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
A Szputnyik jobb, de ne válogass!
2021. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
A legjobb helyen kérdezed, ez az oldal tele van hozzáértő szakemberekkel... Mi mégis mi alapján ajánlanánk bármelyiket?
2021. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
84%
egyértelműen a szputnyik. Nagyon sok helyen lehet olvasni hogy az oroszok sokkal fejlettebbek, én ezért is szerettem volna azt és azt is kaptam. :)
2021. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 papics ***** válasza:
46%
Csak alátámasztani jöttem #6 válaszát.
2021. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!