Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vendéglátósok lettek a...

Kokakólalájt kérdése:

A vendéglátósok lettek a társadalom új közellenségei?

Figyelt kérdés
Egészen megdöbbentőnek tartom, hogy mekkora gyűlöletkampány indult ellenük a hétvégi terasznyitás miatt. Két napja folyamatosan gyilkosoknak vannak tituálva, pedig még abban se lehetünk biztosak, hogy megtörténik az a sok halálozás, amit annyira vízionálnak. Nem értem, mégis mit vártak tőlük? Zárva kellett volna maradniuk és tovább veszélyeztetni a megélhetésüket a kormány lazítása ellenére? Furcsa, hogy tele van hazug csalókkal ez az ország, és afelett mégis könnyen szemet hunyunk. De ha van egy könnyen támadható réteg, azt egyből kikiáltjuk magának az ördögnek. Vagy ez egy ilyen magyar mentalitás, hogy mindig kell egy ellenség kép?

2021. ápr. 26. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Néhány rettegő balos hisztériázik.
2021. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem,hanem azok akik nem akarják magukat beoltatni mert a virusrettegok szerint miattuk alakultak ki a "mutánsok" és a "hullámok" Ja meg hogy aki ment nyaralni tavaly nyáron azok miatt rengeteg ember meghalt merthogy otthon kellett volna rohadniuk a dög melegben
2021. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Azért kíváncsi lennék, ha két hét múlva te vagy valamelyik családtagod haldokolni fogtok a covidban a pénzéhes vendéglátósok, meg az alkesz hülyék miatt, akkor is ennyire védeni fogod-e őket.

Nem azért lettek "közellenségek" (szerintem nem is lettek azok) mert "mindig kell egy ellenség kép" hanem azért mert a hétvégi kis akciójukkal megágyaztak a covid minden eddiginél elsöprőbb hullámának, és a pénzért és az olcsó élvezetekért tömegkatasztrófát idéztek elő.

2021. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha valaki haldokolni is fog, az nem a terasznyitás miatt lesz 4es.
2021. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Talán nem kéne gátolni az evolúció munkáját és a természetes szelekciót
2021. ápr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Vendéglátósok meg nyugtonmaradhattak volna

Majd megnézhetik magukat 2 hét mulva ha olyan záráskell neadjisten amire még nemvokt példa

2021. ápr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

7es

Miért is kéne? Max ha ezt írták meg előre a politikusok.

2021. ápr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Közellenségnek nem közellenségek, de a gátlástalanságuk ismét a felszínre került! Nem tudom sajnálni az ennyire esztelen módon profitorientált gondolkodású embereket, ha tönkre mennek! A józan ész mentén is lehet gazdálkodni, ha meg van erre a hajlandóság, de ahol nincs, ott nincs mit tenni! A probléma gyökerét abban látom, hogy minden kapzsi ember egyik percről a másikra akar meggazdagodni, - kevesen vannak, akik a "lassabban, de stabilan" fejlődés útját próbálják meg járni, - ez itt, Magyarországon a jelek szerint felejtős és nem járható út. Én söröztem valaha - sokat, - de van az a határ, amire már én is azt mondtam, mondanám (mivel már nem sörözök), hogy "Ennyiért borítsa magára vagy fulladjon bele a saját sörébe!" Persze a sok dianásnak semmi nem számít: "Hú de jót buliztunk!", - lehet, hogy talán utoljára ebben a felállásban...
2021. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!