Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes lesz majd feljelentget...

Érdemes lesz majd feljelentgetni azokat, akik úgy használnak egyes szolgáltatásokat, hogy nincs védettségi igazolványuk?

Figyelt kérdés
Illetve az is jó teszt lehet, hogy néha bemenni 1-1 vendéglátó helyiségbe/konditerembe, és ha nem kéri a bejáratnál a biztonsági őr a kártyát, akkor utólag rendőrt hívni a létesítményre.
2021. ápr. 26. 23:29
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ne erőlködj már, megvolt a havi szokásos feljelentgetős, bicskanyitogatós kérdésed, majd kiírsz pár hét múlva egy újat.
2021. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem te jelentetted fel a mentősöket véletlenül kérdezőke?
2021. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. Elmentem hányni, azt hiszem....
2021. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés jelentve provokáció miatt. Majd azok is rád hívják a rendőrséget! A karma dolgozik mindig agyhalottkám.

Soksok kötelesség van,gondolom még sosem mentél 90 helyett 91-el.

Idióta. Attól hogy kiirod nem leszel senki. Mert gondolom senki se szeret,nem vesznek észre és feltűnési viszketegseged van. Menj el az X faktorba akkor.

2021. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
24: Ez az egésznek a lényege, pár hetente kiír valami feljelentgetős kérdést, volt mikor a buszokon maszkot nem viselőket akarta sorba meg ilyesmik, de annyi a lényege, hogy páran komolyan veszik, és itt vitatkoznak, aztán ezt élvezi.
2021. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Jaj,akkor szegényt tényleg senki se szereti odahaza,ha ez jelent neki boldogságot..
2021. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Ez a 2. kérdésem, 1 hónappal ezelőtt tettem fel egy hasonló kérdést, a jogi része érdekel a dolognak, nem az értelmetlen beszólogatások.

A mentőst nem én jelentettem fel.

Akik viszont oltatlanul vesznek igénybe szolgáltatást, szabálysértést követnek el, amit mint felelősségteljes állampolgár, nekem jelentenem kell. Ez egyébként mindenki kötelessége lenne. Oltass és visszakapod az életed. Ne oltass, de akkor ne is akarj ugyanolyan jogokat.

2021. ápr. 28. 23:48
 28/42 anonim ***** válasza:
Oké, oké, kicsit lsuta vagyok már mindjárt éjfélkor visszakeresgetni pket, de azért könnyű kiszúrni stílus alapján.
2021. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez az én életem,jogaim vannak,amit senki se vehetne el.

Azért oltássak,hogy vissza kapjam a jogaim?

Oltass,ha nem akarsz rettegni ez így helyes.

Amúgy te minden vagy csak felelős állampolgár nem! Nem mellesleg a védettségi igazolvány kell,nem oltási igazolvány.

Megnézném,ahogy jelented fel és röhögnek a rendőrök rajtad,hogy valójában törvényes volt minden.

2021. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Kedvetlen Kérdező! Azért, mert O1G s bandája egy görény s egy tetű kereszteződése, attól neked nem kell annak lenni. Ha te jelentgetsz, akkor te nem felelősségteljes leszel, hanem te is görénytetűvé válsz. Bár lehet, hogy már oly szinten agymosott téged a kormánypropaganda, hogy tán már az is vagy.
2021. ápr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!