Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor tisztában van...

Orbán Viktor tisztában van azzal a ténnyel, hogy a magyarság történelmébe egy mindent ellopó diktátorként vonul be a pártjának tagjaival mindörökre?

Figyelt kérdés
Vagy lehetséges, hogy ő már a valósággal nem néz szembe és ezt nem érzékeli? Érdekelne, hogy vajon az ilyen figurái a világtörténelemnek mit gondoltak erről mikor tették amit tettek, pl. Hitler, Rákosi tudták mik lesznek az utókor szemében?
2021. ápr. 27. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Van egy olyan közmondás, hogy a történelmet a győztesek írják. Nyilván ehhez a szélsőbaloldalnak vajmi kevés köze van. A történelemkönyvekben pontosan ugyanaz lesz, mint most az M1 híradóban.
2021. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Mivel a propagandistái telebeszélik a fejét, hogy ebben az országban minden szép és jó, így nincs tisztában semmivel.

Hitler is azért bukott meg, mert már túl sok propagandistát tartott, és elvesztette a kapcsolatát a valósággal.

2021. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
75%
Szerintem lesz@rja. Neki a lényeg hogy neki jó legyen, ezért lop, csal, hazudik. Én is ezen gondolkodtam, hogy régen a magyar királyok többsége, Árpád-vezér, Széchenyi annyi mindent tettek az országért, most meg rajtunk röhög egész Európa, kedves Viktor miatt. És most rámjöhetnek a Fideszes nénik akiket meglehet venni 10.000Ft-os Erzsébet utalvannyal, akkor is el kell fogadni, hogy Orbán nem fog tenni SEMMIT az országért. Én nem járok szavazni, M.O.-n az összes párt egy kalap 💩, azon vagyok hogy innen minél hamarabb elmenjek, vissza se akarok nézni..
2021. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Én őt azért nem sorolnám a magyar történelembe,még lábjegyzetként sem.A történelemkönyvekbe kicsit komolyabb dolgokat szoktak tenni.
2021. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Tudja, de mivel a Fudan egyetemen kinaiul fogjak tanitani, ugy sem fogja erteni senki :)))
2021. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fsms ***** válasza:
75%

Nincs tisztában vele, egy alternatív valóságban él.

A gond ott van, hogy az adónkból fizetjük meg az árát.

2021. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
A birkáinak külön történelemkönyvet nyomtatnak majd!
2021. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Mivel őt talpnyalói veszik körül, ezért a világ történései hozzá csak ezeken az emberen át jutnak. Mindez őt csak megerősíti abban a képzelődésében, hogy Ő Horthy Miklós reinkarnálódása. Ezért a hozzá eljutó bíráló hírecskékre fojtottan, de hisztérikusan reagál és valójában nem érti a bírálatok okát. A tudata teljesen elborult, most már ő a legfőbb járványügyi szakember is, rövidesen orvosdoktorrá is avatják, sőt mint az emberiség megmentőjét tartják majd számon. Akárcsak annál a valamelyik árvízhelyzetnél, ahol Gyurcsány lapátolta a homokot a homokzsákokba, miközben Orbán felmászott egy homokdomb tetejére és mint hős hadvezér nézett a háborgó vízre.
2021. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

A politikusok nem lopnak, ez szemenszedett hazugság.

Ezt ugyanis rablásnak hívják.

2021. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A történelmet a győztesek írják. Egy hős, végvári harcosként, és egy utolsó, korrupt bűnözőként is a történelem könyvekbe kerülhet. Ez attól függ, hogy kik írják a történelemkönyvet. Abszolút jó és rossz nem létezik. Hitlert is csak azért sátán a világ szemében, mert annak van beállítva. De amíg nem állították be annak, addig egy kiváló politikus volt, akit még a TIMES is az év emberének választott.
2021. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!