Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Maszk helyett védettségi...

Maszk helyett védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés

Ahova csak védettek mehetnek, logikus, hogy nem kell maszk. Támogatnátok, hogy a maszkokról térjünk rá a védettségire egyre több helyen? Maszk nélkül lehetne utazni, boltba menni, sétálni, stb.

Sajnos azt nem lehet, hogy egyik sem, világjárvány van.


2021. ápr. 28. 13:13
A kérdező szavazást indított:
Inkább a maszk
Inkább a védettségi
38 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem támogatnám.
2021. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Ahhoz, hogy a maszk lekerulhessen ... mindenkinek oltottnak kellene lennie. Ez mar csak az oltatlanokon mulik!
2021. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Attól, hogy valaki be van oltva, még nem jelenti azt hogy nem kaphatja el a vírust. A vakcina a szövetekre lett ki dolgozva.
2021. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Őszintén szólva én az elejétől fogva csak és kizárólag a maszkot követeltem volna / követelném a jövőben is meg. Sokkal szigorúbban. Nyilván egy ésszerű szabályozással, pl nem hiszem, hogy a teraszokon és cukrászdában fertőződnek meg az emberek, inkább a buszon oda- vagy visszafelé. Az egyéb szórakozó helyek, kocsmák, diszkók meg maradjanak meg az oltottaknak, maszk nélkül. Egy színház vagy mozi meg túlélhető maszkban is. Szerintem nem nagy matek.
2021. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy tudom, hogy ahová csak védettségi igazolvánnyal lehet majd menni (pl. mozi), ott nem is kell majd maszk.
2021. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Evek ota amugy sem jarok moziba, mert köhögős vagyok ... mai vilagban meg is lincselnenek a film alatt :)))
2021. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, tényleg nem érted még 1 év után sem, hogy mire való a maszk használata?

A maszkkal a többieket véded meg attól, hogy ha te vagy fertőzött akkor mindenhová könnyebben juttathasd a vírust magadból.

a védettségi kártya arról szól, hogy te vagy védett és neked nincsen szükséged már arra hogy a többiektől megvédjenek.

Ahol lehet védettségi kártyával tartózkodni, ott maszkot sem kell hordani minden esetben. De attól mert TE védett vagy MÁSOKAT még védened kell azzal, hogy maszkot hordasz, mert te még képes lehetsz megfertőzni másokat.

2021. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
5: igen, ez így van. Ha egyre több helyen lenne így, lassan elfelejtetnénk a maszkokat, és nem kéne még nyáron is abban rohadni.
2021. ápr. 28. 13:26
 9/22 A kérdező kommentje:
7: és ömm ahol mindenki védett, ott kit kell megvédeni még a maszkkal is? Ez lenne a lényeg.
2021. ápr. 28. 13:28
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
8.Szóval azt akarod,hogy egyre több helyen legyen védettségi igazolványos bohóckodás.Fasza.
2021. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!