Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a Le az Adók 75%-val...

Csak a Le az Adók 75%-val Párt és a Mi Hazánk Mozgalom száll szembe a diszkriminációs igazolvánnyal?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 14:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%
Még a TASZ szerint is diszkrimináció pedig ők is jól becsicskultak a járványfasizmusnak meg a kötelező oltásnak is.
2021. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
24%

Nem, ők közönségesen tudatlanok.

A hőzöngés nem szembeszállás. Az egészen máshogy néz ki.

2021. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
28%

Sírjatok, oltásellenes birkák, sírjatok :)))


Na mi van, még el sem kezdődött az egész de már most nem bírjátok? Nem ezt ígértétek pár hete!

2021. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%

"Még a TASZ szerint is diszkrimináció pedig ők is jól becsicskultak a járványfasizmusnak meg a kötelező oltásnak is."


Ha esetleg el is olvastad volna a hírt a címen túl, rájöhettél volna, hogy a TASZ baja nem az igazolvány meglétével van, hanem hogy jó magyar módra már akkor kiadják, amikor érdemi védelem még nem alakul ki a szervezetben. A TASZ-t az aggasztja, hogy az oltott védteleneknek jutnak extra jogok az oltatlan védtelenekkel szemben az igazolvány túl korai kiadása miatt.

2021. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Neked kéne itt sírni. A hozzád hasonlókat elvinné a vírus
2021. ápr. 28. 16:09
 16/27 anonim ***** válasza:
83%
13.Ha ez boldoggá tesz,engem a moziból,étteremből stb.-ből történő kitiltás meg sem érint.Kb. a szemem sem rebben.Szóval igen,még itt vagyok.
2021. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
30%

Még egyszer, nincs diszkrimincáció. A saját döntésed következménye, hogy nincs kártyád. Diszkrimináció az lenne, ha mondjuk a szemed színe miatt nem mehetnél.

Itt egy példa, amit egy másik kérdésnél olvastam: ha elmegyünk bulizni, én úgy döntök, hogy nem iszok semmi alkoholt, te meg igen. Buli után ezért nem vezethetsz haza, hiába akarsz, amíg én csak bepattanok a kocsiba, és otthon is vagyok. A saját döntés következménye.

2021. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
56%
17.Van diszkrimináció.
2021. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Legjobb pártok. Ha koalícióban indulnának az tuti duó lenne de nem hiszem hogy nagyon bírják egymást azon kívül hogy ebben egyetértenek. Így inkább a LA75-öt támogatom
2021. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
68%

18: a fidesz bevezette a különleges jogrendet, amikor fel lehet függeszteni alapjogokat átmenetileg, úgyhogy amíg ez tart addig mondhatják, hogy nem diszkrimináció



"(1) Különleges jogrendben az alapvető jogok gyakorlása - a II. és a III. cikkben, valamint a XXVIII. cikk (2)-(6) bekezdésében megállapított alapvető jogok kivételével - felfüggeszthető vagy az I. cikk (3) bekezdése szerinti mértéken túl korlátozható."


[link]

2021. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!